Proprietăți unice: 42
Proprietari: 5
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

71.900 €
74.900 €
90.44 € / mp

TEREN INTRAVILAN |795 MP | CHERIU | TERASA INCH ...

Cheriu

795 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

81.900 €

Vand apartament tip D 2 camere Nufarul Lotus.

Cheriu

2 camere
61 mp
Etaj 4
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

119.800 €

Casă la roșu în localitatea Cheriu

Cheriu

1 camere
120 mp
580 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40.000 €
26.67 € / mp

Teren de vanzare la 10 minute de Oradea, Cheriu ...

Cheriu

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

45.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Cheriu, 3000 mp ...

Cheriu

3.000 mp teren
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
53.000 €
61.22 € / mp

RECO Teren intravilan 700 mp cu toate utilitati ...

Cheriu

735 mp teren
f.s. 15 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

450.000 €
21.07 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Cheriu

21.354 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.000 €
48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Cheriu, Bihor

Cheriu

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

99.900 €
18.59 € / mp

RECO Teren extravilan in Cheriu, Bihor

Cheriu

5.375 mp teren
f.s. 21 m
Construcții
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
26

169.000 €

RECO casa moderna 4 camere Cheriu

Cheriu

4 camere
125 mp
572 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

19.900 €
19.12 € / mp

RECO Teren intravilan in Cheriu

Cheriu

1.041 mp teren
f.s. 22.370000839233 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

197.360 €
163.108 €

Casa noua cu 3 dormitoare 2 bai lângă inel metr ...

Cheriu

4 camere
125 mp
592 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

119.595 €
35 € / mp

Teren de vanzare la 30 de metri de centura Osor ...

Cheriu

3.417 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

124.900 €
52.61 € / mp

De vanzare teren 2374mp Cheriu langa Solay Even ...

Cheriu

2.374 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

19.700 €
39.40 € / mp

TEREN CHERIU

Cheriu

500 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
6

100.000 €

RECO Casa plan parter Cheriu

Cheriu

3 camere
90 mp
510 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
21

55.990 €
53.990 €

RECO, casa in Cheriu, Bihor

Cheriu

4 camere
115 mp
564 mp teren
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €

Casa de vanzare Cheriu

Cheriu

4 camere
105 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

130.000 €

Casa de vanzare Oradea - Cheriu

Cheriu

4 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
19

159.900 €

Casa complet mobilata si utilata Cheriu - Solay

Cheriu

4 camere
85 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

33.900 €

RECO Teren intravilan in Cheriu 1.232mp

Cheriu

f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
6

25.500 €

RECO teren intravilan Cheriu

Cheriu

f.s. 24 m
Agenție

1 lună în urmă
5

15.000 €

RECO Teren intravilan in Cheriu

Cheriu

f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

116.000 €

Casa la rosu in Cheriu

Cheriu

4 camere
120 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

176.500 €

RECO Casa noua 2025, la cheie, mobilata si util ...

Cheriu

4 camere
101 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

37.900 €

RECO Teren intravilan -loc de casa sau servicii ...

Cheriu

f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
7

55.800 €

Apartament NOU de vanzare, 2 camere, Cheriu

Cheriu

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 8
8E
Agenție

4 luni în urmă
10

132.000 €

Antony Estate | Concept House 2, Casa de vanzar ...

Cheriu

4 camere
106 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 132,000 € și 145.000 €
Agenție

4 luni în urmă