Proprietăți unice: 232
Proprietari: 25
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

76.900 €

Apartament 67 mp util de vanzare Orizont 2 Pale ...

Paleu

2 camere
66,47 mp
Etaj 2 / 2
2010
Agenție

9 luni în urmă
12

80.000 €

RECO Apartament 3 camere, et 3/4

Paleu

3 camere
69,54 mp
Etaj 3
2010
Agenție

9 luni în urmă
3

29.500 €
54.63 € / mp

De vânzare teren intravilan 540 mp în Paleu

Paleu

540 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă

9 luni în urmă

36.000 €
3.89 € / mp

Teren agricol extravilan de 9246 mp, în Paleu

Paleu

9.246 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
19

255.800 €

Casa de vanzare P+M Paleu

Paleu

5 camere
200 mp
495 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

17.800 €
7.39 € / mp

teren in suprafata de 2.410 mp mp Paleu, jud. B ...

Paleu

2.410 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

479.000 €
480.000 €

Proprietate de patrimoniu pe malul lacului Pale ...

Paleu

10 camere
300 mp
2.306 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

230.000 €

Casă cu mansardă cu 5 camere de vânzare în zonă ...

Paleu

5 camere
175 mp
520 mp teren
2007
Agenție

10 luni în urmă
4

49.100 €
70.14 € / mp

RECO, teren intravilan in Paleu

Paleu

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

155.000 €
25.09 € / mp

RECO Teren intravilan in Paleu 6178mp

Paleu

6.178 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

39.000 €
51.45 € / mp

RECO teren in zona Paleu

Paleu

758 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

117.000 €
22.05 € / mp

TEREN INTRAVILAN in Paleu

Paleu

5.305 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
24

169.000 €

Casă cu 5 camere de vânzare Cartier Orizont 2 P ...

Paleu

5 camere
160 mp
500 mp teren
2008
Agenție

10 luni în urmă
6

74.000 €
24.84 € / mp

RECO Teren intravilan Paleu

Paleu

2.979 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

205.000 €
20.36 € / mp

RECO Teren intravilan, Paleu

Paleu

10.071 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

136.800 €

Casa P semifinisata �n comuna Paleu

Paleu

4 camere
105 mp
600 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
5

33.000 €
14.86 € / mp

RECO TEREN INTRAVILAN IN PALEU

Paleu

2.221 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

29.500 €
54.53 € / mp

RECO Teren intravilan, Paleu

Paleu

541 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

189.900 €

RECO Casa in Paleu cartierul Orizont

Paleu

5 camere
168,58 mp
500 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €
61.54 € / mp

Teren pentru casa de vanzare in Paleu, Oradea, ...

Paleu

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
19

105.000 €

Casa de vanzare in Paleu, Bihor | Finisata la c ...

Paleu

3 camere
70 mp
350 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

96.900 €
69.81 € / mp

RECO Teren intravilan cu PUZ aprobat, 1388mp -d ...

Paleu

1.388 mp
1.388 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

179.000 €

Antony Estate | Vanzare Polly House -Paleu, Bih ...

Paleu

3 camere
95 mp
564 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

59.900 €
59.90 € / mp

Loc de casa - Saldabagiu de munte - IMOBIHOR

Paleu

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

310.000 €

Vand casa noua la Paleu

Paleu

4 camere
380 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
70 € / mp

NECTORA IMOB-Teren intravilan 500 mp, Acces fac ...

Paleu

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

199.000 €

Casa deosebita Paleu

Paleu

3 camere
122 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

26.900 €
53.80 € / mp

RECO teren intravilan Saldabagiu de Munte

Paleu

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

28.000 €
56 € / mp

Vand teren - parcela

Paleu

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

39.000 €
61.90 € / mp

Anunt Vanzare Parcele - 630 mp fiecare Saldabag ...

Paleu

630 mp
630 mp teren