Proprietăți unice: 33
Proprietari: 7
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

18.000 €
33.96 € / mp

RECO Teren intravilan in Les

Leș

530 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
8

73.000 €

Casa la rosu de vanzare in Les Se ofera spre va ...

Leș

3 camere
82 mp
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

155.000 €

Casa de vanzare la 10 minute de Oradea, Les

Leș

4 camere
125 mp
961 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 500 mp, ...

Leș

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 1000 mp ...

Leș

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

121.500 €
136.728 €
23.99 € / mp

Teren intravilan pentru dezvoltare imobiliara, ...

Leș

5.064 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.500 €
2.00 € / mp

Parcele de teren extravilan in Les

Leș

17.265 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

128.000 €
19.47 € / mp

De vânzare teren intravilan, 6574 mp în Leș

Leș

6.574 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

380.978 €
26 € / mp

Teren 14600 mp situat in zona industriala Les, ...

Leș

14.653 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

273.750 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu PUZ aprobat, cu ...

Leș

9.125 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

193.188 €
17.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | LES

Leș

10.957 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

189.000 €

Casa de vanzare pe un singur nivel in Les, Biho ...

Leș

4 camere
600 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
3

32.890 €

Casa in Les la asfalt si utilitati

Leș

2 camere
40 mp
460 mp teren
1970
Agenție

6 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRE LES SI PAUSA

Leș

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

82.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere, Les, Oradea, Biho ...

Leș

3 camere
84 mp
295 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
27

84.900 €

CASA | LES | 745MP TEREN |

Leș

3 camere
70 mp
744 mp teren
2010
Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
15.98 € / mp

RECO Teren intravilan comercial 6252 mp in Les- ...

Leș

6.252 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
18

144.000 €

Duplex modern, finisat eficienta energetica rid ...

Leș

4 camere
95 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
10

165.000 €

Duplex modern, complet mobilat eficienta energe ...

Leș

4 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

130.000 €

Casa de vanzare Nojorid, sat Les (Cartier Nou)

Leș

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

34.900 €
44.900 €

Casa P+M Les / Nojorid 120 mp oportunitate nego ...

Leș

2 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

95.000 €

Casa semifinisata | Les | Bihor

Leș

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

145.000 €
180.000 €

Casa de vanzare Les Bihor

Leș

3 camere
102 mp
Agenție

6 luni în urmă
18

97.800 €

De vanzare casa semifinisata

Leș

4 camere
115 mp
630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

139.999 €

Casa moderna de vanzare in Les - la 15 min de O ...

Leș

3 camere
120 mp
Agenție

9 luni în urmă
5

330.000 €
8.46 € / mp

RECO Teren intravilan 3,9 ha -Les

Leș

39.000 mp teren
f.s. 320 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

13.247 €

casa de vanzare

Leș

160 mp
8.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

86.800 €

5000 mp. teren intravilan - Les - IMOBIHOR

Leș