Proprietăți unice: 35
Proprietari: 3
Agenție

20 ore în urmă
20

350.000 €

Casa / Proprietate deosebită cu 8142 MP teren | ...

Oarda

5 camere
200 mp
8.142 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

158.000 €

DE VANZARE CASA SEMIFINISATA , OARDA DE JOS ,11 ...

Oarda

4 camere
113 mp
500 mp teren
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

170.000 €

CASA LA ROSU DE VANZARE IN OARDA, LA 170000

Oarda

3 camere
131 mp
2.712 mp teren
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
1

38.400 €
24 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1600 mp - OARDA

Oarda

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

56.000 €
80 € / mp

Teren intravilan | 700 mp | 14 ml deschidere | ...

Oarda

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

130.000 €

Casa individuala | 100 mp | 480 mp teren | Oard ...

Oarda

3 camere
95 mp
480 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

2 luni în urmă
3

16.000 €
31.43 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 509mp | 17ml de ...

Oarda

509 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

16.000 €
31.43 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 509mp | 17ml de ...

Oarda

509 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

280.000 €

Casa individuala | 360 mp | 980 mp teren | Oard ...

Oarda

5 camere
360 mp
980 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

2 luni în urmă
8

39.990 €

Cabana Oarda de Sus mobilata complet si teren a ...

Oarda

1 camere
30 mp
425 mp teren
2019
Agenție

2 luni în urmă
3

20.000 €
9.09 € / mp

Teren de vanzare in Oarda, zona Ses la sosea 20 ...

Oarda

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

6.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 500 ...

Oarda

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
16

230.000 €

Casa Individuala Renovata cu 1600mp Teren

Oarda

4 camere
130 mp
1.600 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

11 luni în urmă
7

185.000 €

Casă spațioasă de vânzare cu 3 dormitoare și te ...

Oarda

3 camere
120 mp
370 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

129.000 €
135.000 €

Casă spațioasă cu teren generos – Oarda, Alba

Oarda

4 camere
126 mp
960 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 129,000 € și 143.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

119.000 €

Vanzare casa in Alba Iulia - Oarda

Oarda

3 camere
90 mp
470 mp teren
2018
Agenție

Mai mult de un an
3

23.000 €
29.15 € / mp

De vanzare 789mp teren intravilan Oarda de Sus

Oarda

789 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

140.000 €

Vand casa la rosu

Oarda

4 camere
190 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

350.000 €

Casa de vanzare in Oarda Alba spatioasa si intr ...

Oarda

200 mp
8.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

133.000 €

Vand case insiruite

Oarda

4 camere
103 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

129.000 €

Apartament cu 4 camere de vanzare in Alba Iulia

Oarda

4 camere
82 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
17

350.000 €

Casa individuala | De vanzare | 200 mp | 8140 m ...

Oarda

4 camere
200 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

225.000 €

Teren cu PUZ aprobat & Autoriza?ie de construc? ...

Oarda

f.s. 30 m
Agenție

3 luni în urmă
20

300.000 €

De vanzare casa 6 camere 8142 mp teren in Oarda ...

Oarda

4 camere
246 mp
Agenție

5 luni în urmă
2

39.900 €
42.000 €
21.11 € / mp

Teren Intravilan 1890mp Oarda de Sus

Oarda

1.890 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
4

21.900 €
19.900 €
30.08 € / mp

Teren intravilan de vanzare 728 mp, Oarda de Su ...

Oarda

728 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
3

14.500 €
29 € / mp

Teren extravilan, 500 mp, Oarda de Jos

Oarda

500 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
3

62.000 €
29.92 € / mp

Teren extravilan, Oarda de Jos, 2072 mp, parcel ...

Oarda

2.072 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
1

11.500 €
23.71 € / mp

Teren 485 mp. in Oarda de Jos

Oarda

485 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

38.400 €
24 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1600 mp - OARDA

Oarda

1.600 mp teren