Case
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa Taraneasca De Vanzare In Ohaba La 45000 Eu ...

Ohaba

3 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

37.000 €

Casa de vânzare in Ohaba

Ohaba

4 camere
160 mp
2.780 mp teren
1960
Agenție

1 lună în urmă
6

26.000 €

Casa individuala și în stare buna de vânzare în ...

Ohaba

3 camere
100 mp
1.390 mp teren
1960

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

35.000 €

Casa de vanzare comuna OHABA jud. Alba

Ohaba

3 camere
70 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
17

45.000 €

Vand casa Locuibila, Mobilata, Ohaba Jud.Alba

Ohaba

3 camere
225 mp
738 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

42.000 €

Casa Individuala 96 mp| teren 2.200 mp| zona Co ...

Ohaba

3 camere
96 mp
2.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

40.000 €

Casa 4 camere | 40 MPU | Curte 1.151MP | Teren ...

Ohaba

4 camere
2.359 mp
2.359 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

33.000 €
25.48 € / mp

Teren intravilan 1295 mp | Deschidere 29 ml | P ...

Berghin

La ~5km distanță

1.295 mp
1.295 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

48.000 €

SUPER OFERTĂ ! Vând Casă modernizat& ...

Berghin

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
9.55 € / mp

Teren Intravilan 3.664 mp| zona Henig

Berghin

La ~5km distanță

3.664 mp
3.664 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
10.44 € / mp

Teren Intravilan 1.906 mp| zona Henig

Berghin

La ~5km distanță

1.906 mp
1.906 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

75.000 €
26.79 € / mp

Teren intravilan, 2800 mp, la asfalt,cu utilita ...

Berghin

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

95.000 €
26.39 € / mp

Teren de vanzare 3600mp, cu proiect si autoriza ...

Berghin

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

133.000 €

Casa Individuala 140 mp| 700 mp teren| zona Tot ...

Berghin

La ~5km distanță

3 camere
700 mp
700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

24.300 €
11.15 € / mp

Teren intravilan 2180 mp | APA+CANALIZARE+ CURE ...

Berghin

La ~5km distanță

2.180 mp
2.180 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

33.900 €

Casa Individuala 4 camere | 140 mp | Ghirbom, C ...

Berghin

La ~5km distanță

4 camere
1.708 mp
1.708 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
25.48 € / mp

Teren 1295 mp in Straja

Berghin

La ~5km distanță

1.295 mp
1.295 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

38.000 €

Vand casa cu gradina 1100 metri patrati

Berghin

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

44.900 €

Casa curte si gradina la 15 km de Alba Iulia, C ...

Berghin

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
1.327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

44.900 €
36.900 €

Teren intravilan 2500 m2 la 20km de Alba Iulia

Berghin

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
2.500 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 36,900 € și 44.900 €
Agenție

1 lună în urmă
2

16.700 €
23.59 € / mp

Teren intravilan 708 mp | Tau?i la 12 km de Alb ...

Tău

La ~5km distanță

708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

3.990 €

De vanzare casa si teren Alba

Tău

La ~5km distanță

2 camere
95 mp
93 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

150.000 €

Cabana spatioasa la 5 km de Partia Sureanu comp ...

Tău

La ~5km distanță

200 mp
250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

56.900 €

Casa individuala renovabila | 2 camere | 1032 m ...

Tău

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.032 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
10.44 € / mp

Teren Intravilan 1.906 mp| zona Henig

Henig

La ~5km distanță

1.906 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
10.44 € / mp

Teren Intravilan 1.906 mp| zona Henig

Henig

La ~5km distanță

1.906 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40.000 €

Casa Henig partial imbunatatiri

Henig

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
9.55 € / mp

Teren Intravilan 3.664 mp| zona Henig

Henig

La ~5km distanță

3.664 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
9.55 € / mp

Teren Intravilan 3.664 mp| zona Henig

Henig

La ~5km distanță

3.664 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

43.000 €

Vanzare casa in Henig -1700 mp teren

Henig

La ~5km distanță

2 camere
1 mp
1.700 mp teren