Case Terenuri
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

44.000 €

Casa de vânzare in Barabant Alba

Bărăbanț

2 camere
25 mp
332 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

125.000 €

Casa Individuală 11 camere| 517 mp utili| zona ...

Bărăbanț

11 camere
517 mp
1.184 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

139.900 €
58.29 € / mp

Teren Intravilan 2.400 MP | TOATE UTILITĂȚILE | ...

Bărăbanț

2.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

78.000 €

Casa individuala 3 camere Vanzare Barabant cu 1 ...

Bărăbanț

3 camere
75 mp
1.096 mp teren
1955
Agenție

2 luni în urmă
35

253.000 €

Casă Spațioasă cu 5 Camere | Fără Comision pent ...

Bărăbanț

5 camere
184 mp
999 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

60.000 €
12 € / mp

Teren de vânzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

15.302 €
3.35 € / mp

Teren extravilan 4.570 mp Barabant, zona 4 Podu ...

Bărăbanț

4.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
26

305.000 €

Casa 6 Camere, Teren 500 mp, D+P+E, Mobilata, U ...

Bărăbanț

6 camere
240 mp
500 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

1 lună în urmă
15

175.000 €

Duplex 130 mp, garaj, teren 220 mp, zona Baraba ...

Bărăbanț

3 camere
130 mp
Agenție

4 luni în urmă
11

85.000 €

Casa individuala de vanzare, 63 mp utili, zona ...

Bărăbanț

2 camere
63 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

139.900 €
58.29 € / mp

Teren Intravilan 2.400 MP | TOATE UTILITA?ILE | ...

Bărăbanț

2.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

149.100 €
64.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 2310 mp | BARABAN ...

Bărăbanț

2.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

305.000 €

Casa individuala Baraban? D+P+E

Bărăbanț

6 camere
220 mp
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
12

185.000 €

Casa noua individuala 160 mp. P+M Zona Alba - M ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
156 mp
350 mp teren
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 185,000 € și 189.000 €
Agenție

Mai mult de un an
19

350.000 €

Casa 5 camere, D+P 1200 mp teren, toate utilita ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
241 mp
1.200 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

Mai mult de un an
22

320.000 €

Casa 5 camere, 952 mp teren, Alba - Micesti par ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
208 mp
952 mp teren
f.s. 22 m

Agenție

Mai mult de un an
18

150.000 €

Casa 5 camere, zona Micesti, 900 mp teren, idea ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
92 mp
900 mp teren
1996
Agenție

Mai mult de un an
15

172.000 €

Casa Individuala 5 Camere, 450mp Teren, Alba-Mi ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
175 mp
448 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
20

150.000 €

Casa cu 2 corpuri de cladire, 744 mp teren, toa ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
744 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
4

165.000 €

Casa individuala | 110 mp | 424 mp teren | Toat ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
431 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
28

295.000 €

Casa individuala | Garaj | 200 mp | Asfalt | Mo ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
400 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
10

158.000 €

Casa individuala | 85 mp | 355 mp teren | Toate ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
355 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
23

196.000 €

Casă înșiruită, P+E+M, 5 Camere, Zona Micești

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
175 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
25

320.000 €

Casa D+P+M, 5 camere, 1254 mp teren, Micesti

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
1.254 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
17

330.000 €

Casa 5 camere, mobilata, utilata, garaj, 410 mp ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
177 mp
420 mp teren
2022
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
105.08 € / mp

De vanzare teren 571mp, toate utilitatile, zona ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

571 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

48.000 €
39.000 €
72.95 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 658 mp, ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

658 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

380.000 €

Casa D+P+M, 5 camere, 580 mp teren, toate utili ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
314 mp
580 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
17

197.000 €

Casă nouă P+M, 5 camere, încălzire pardoseală, ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
134 mp
240 mp teren
2022
Agenție

Mai mult de un an
31

275.000 €

Casa P+1+M, 4 dormitoare, garaj, 500 mp teren, ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
500 mp teren
f.s. 12 m