Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

2.304 €

grajd, cabana din lemn

Albac

40 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

80.000 €
8 € / mp

Vand teren cu casa Marisesti Alba

Albac

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

51.000 €
30 € / mp

Vand teren Intravilan Albac Apuseni

Albac

1.700 mp
1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

80.000 €

Case si teren de vanzare ALBAC, ALBA

Albac

4 camere
115 mp
115 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

75.000 €
25 € / mp

Oferta de nerefuzat, doua loturi de 1500 mp in ...

Albac

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

54.400 €
105.02 € / mp

Teren cu utilitati Alba Iulia

Albac

518 mp
518 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

35.000 €

De vanzare casa cu teren Albac 5000m2

Albac

3 camere
5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

9.000 €

Cabana de vanzare

Albac

30 mp
30 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

37.000 €

Casa si teren de vanzare langa statiunea Arie?e ...

Albac

4 camere
100 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

75.000 €
2.96 € / mp

Teren intravilan in Sohodol , Alba

Sohodol

La ~5km distanță

25.359 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
12

48.000 €

Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 1, ved ...

Deve

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
10

140.000 €
145.000 €
9.83 € / mp

Super oferta I Vânzare Teren – Poiana Sohodol, ...

Sohodol

La ~5km distanță

14.242 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €

Apartament 2 camere OM

Deve

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 2
Agenție

8 luni în urmă
6

49.600 €
40 € / mp

Teren intravilan 1240 mp | UTILITATI | Fa?a Pie ...

Fața

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

68.500 €
50.22 € / mp

Teren Sohodol 1364 Mp 5 Km Bran

Sohodol

La ~5km distanță

1.364 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

4 luni în urmă
6

99.200 €
40 € / mp

Teren intravilan 2480 mp | UTILITATI | Fa?a Pie ...

Fața

La ~5km distanță

2.480 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

80.000 €

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Bejan, parter ...

Deve

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

62.000 €
65.000 €

De vanzare apartament 2 camere, zona Minerului

Deve

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

45.000 €

Apartament 2 camere decomandat 41 mp, etaj 10, ...

Deve

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

35.000 €

Casa de vanzare , Stremt jud Alba

Fața

La ~5km distanță

3 camere
396 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

70.000 €

Apartament 2 camere, decomandat, priveliste sup ...

Deve

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

4 luni în urmă
9

59.000 €

Apartament 2 camere plus 2 garaje in Deva zona ...

Deve

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

110.000 €

Apartament cu 4 camere,zona Progresul

Deve

La ~5km distanță

4 camere
86 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

68.000 €

Garsoniera la mare

Deve

La ~5km distanță

1 camere
31 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

80.000 €

Apartment 2 camera ultracentral

Deve

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 2
Agenție

4 luni în urmă
7

64.500 €

Apartament cu 3 camere, 50 mp, decomandat, zona ...

Deve

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1974
Agenție

4 luni în urmă
7

42.000 €

Garsoniera spatioasa de vanzare, etaj 2/4, zona ...

Deve

La ~5km distanță

1 camere
41 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

29.500 €

Deva, Progresul garsoniera eficienta, liniste + ...

Deve

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

184.000 €
8 € / mp

Teren la munte intravilan cu casa batraneasca i ...

Sohodol

La ~5km distanță

2 camere
23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

49.800 €
90.55 € / mp

Teren de vanzare in Deva zona linistita, panora ...

Deve

La ~5km distanță

550 mp teren