Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
3

99.500 €
51.03 € / mp

Teren intravilan Moara Nica - 1950 mp

Moara Nica

1.950 mp teren
f.s. 9 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
60

355.900 €

Casă / Vilă de lux, Moara Nica, Suceava

Moara Nica

5 camere
318 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
56.25 € / mp

Teren Moara Nica 800 mp

Moara Nica

800 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60.000 €
30 € / mp

Teren Moara Nica - zona Scolii

Moara Nica

2.000 mp teren
f.s. 21 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

94.500 €

Casa individuala Moara Nica - teren 8 ari

Moara Nica

4 camere
145 mp
800 mp teren
1970
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €

Constructie cu doua camere - Moara Nica

Moara Nica

2 camere
52 mp
100 mp teren
Parter / 1
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
37

224.900 €

Hală Versatilă + Locuință 140 mp Lângă Noul Cam ...

Moara Nica

270 mp utili
1E
2013
Agenție

9 luni în urmă
7

54.900 €
21.96 € / mp

Teren I Suceava I Moara Nica I 2500 Mp I 54.900 ...

Moara Nica

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
5

384.000 €
432.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan I Moara/Suceava I 4800 mp I80 ...

Moara Nica

4.800 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
14

189.000 €

Casă de vânzare | Moara Nica, Suceava | Pret de ...

Moara Nica

2 camere
61,9 mp
1.300 mp teren
2016
Agenție

9 luni în urmă
10

87.000 €
107.000 €

Casă De Vânzare I Moara Nica I Suceava I 140 mp ...

Moara Nica

5 camere
140 mp
870 mp teren
2014

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
56.25 € / mp

Teren Moara Nica 800 mp

Moara

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

195.000 €

Vand casa deosebita in comuna Moara, jude?ul Su ...

Moara

La ~5km distanță

117 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

45.000 €
50 € / mp

Vand 9 ari, teren intravilan in comuna Moara, s ...

Moara

La ~5km distanță

900 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
30 € / mp

Teren Moara Nica - zona Scolii

Moara

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

47.564 €
22 € / mp

Vand teren 2162mp, in comuna Moara, jude?ul Suc ...

Moara

La ~5km distanță

2.162 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

96.000 €
40 € / mp

Teren 2400 mp | Moara - Liteni | Deschidere la ...

Moara

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, Moara, T-7304

Moara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
13

210.000 €

Casa cu etaj 180 mp, teren 759 mp - Frumoasa - ...

Moara

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
759 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

170.000 €
42.50 € / mp

Teren 4000 mp intravilan Moara - zona Profi

Moara

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

52.000 €

Casa de vanzare | Dorne?ti | Zona centrala

Moara

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
454 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

0 €

De vanzare - Case la ROSU sau la CHEIE

Moara

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

95.000 €

Apartament 3 camere | Obcini | 63 MP | Etaj 4

Moara

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

3 luni în urmă
1

32.000 €
80 € / mp

Teren rezidential Moara Bulai

Moara

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

68.000 €
6.80 € / mp

Teren de 10.000 mp cu front de 30 ml in zona Li ...

Moara

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.700 €
0.71 € / mp

teren de vanzare

Moara

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

190.000 €
175.000 €

Casa cu 3 camere, 120 mp, loc. Moara

Moara

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
32.85 € / mp

Teren intravilan 2435 mp, front 24 ml, zona Moa ...

Moara

La ~5km distanță

2.435 mp
2.435 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

175.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, front 25ml, zona Sala ...

Moara

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

160.000 €

Casa Moara Nica de vânzare

Moara

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
1.700 mp teren
f.s. 34 m