Proprietăți unice: 375
Proprietari: 89
Agenție

14 ore în urmă
5

45.000 €
90 € / mp

Vânzare Rapidă! Teren 500 mp cu Utilități – Măg ...

Est, Măgurele

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
20

94.900 €

Duplex 2 etaje 4 camere 2 bucătării 2 livinguri ...

Măgurele

4 camere
117 mp
Etaj 1 / 2
2021
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
20

149.500 €

Casă tip duplex P+1 | sc. 140 mp | teren 250 mp ...

Măgurele

4 camere
106,6 mp
250 mp teren
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

95.900 €

Magurele, Vox Park, apartament 2 camere mobilat ...

Central, Măgurele

2 camere
77 mp
Etaj 1 / 3
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
25

440.000 €
58.15 € / mp

Teren ideal dezvoltare imobiliară în Măgurele s ...

Sud, Măgurele

7.567 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

225.000 €

Casa 5 camere individuala | teren 500 mp | Cart ...

Central, Măgurele

5 camere
147 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

109.900 €

3 camere compartimentate inteligent, într- ...

Central, Măgurele

3 camere
65,5 mp
Etaj 2
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
1

259.000 €
89.93 € / mp

Teren 1280 mp Magurele Strada Unirii Dubla Desc ...

Central, Măgurele

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
14

67.000 €

Apartament 1 camera de vanzare+ loc de parcare ...

Măgurele

1 camere
40,58 mp
Etaj 2 / 2
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
21

127.000 €

MAGURELE, CASA 86 MP, LOT 408 MP!

Măgurele

3 camere
78 mp
408 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

51.612 €
22 € / mp

Teren intravilan Măgurele langa padurea Cornetu ...

Măgurele

2.346 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

194.000 €

Casa individuala 4 camere | Parter | Tva inclu ...

Central, Măgurele

4 camere
99 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

599.000 €
27.86 € / mp

Teren In Magurele-Bragadiru 21.500 mp cu PUZ ex ...

Măgurele

21.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

239.000 €

Vilă cu Rafinament Nordic la granita cu Bucureș ...

Central, Măgurele

4 camere
145 mp
630 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

25.000 €
50 € / mp

Magurele Strada Stejarului

Nord-Vest, Măgurele

500 mp
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

260.000 €
65 € / mp

🔥 INVESTIȚIE! Teren 4000 mp M&#259 ...

Central, Măgurele

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

67.500 €
82.000 €
67.50 € / mp

Te Apuci de Construit Acum! Teren 1000 Mp Magur ...

Est, Măgurele

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

48.660 €
47.06 € / mp

Teren intravilan, 1034 mp, Dumitrana, Ilfov, la ...

Est, Măgurele

1.034 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

210.000 €

Casa Magurele Ilfov/ Padure/4 camere/3bai

Central, Măgurele

4 camere
Agenție

3 zile în urmă
17

178.000 €

Ultima casa disponibila 5 Camere Complex Amicii ...

Central, Măgurele

5 camere
125 mp
333 mp teren
Agenție

4 zile în urmă

65.000 €

MAGURELE - FIZICIENILOR, 2 CAMERE 55 MP, ETAJ 3 ...

Central, Măgurele

2 camere
51 mp
Etaj 3
1964
Agenție

4 zile în urmă
4

79.990 €
96.84 € / mp

Teren intravilan 826mp langa Dedeman Giurgiului ...

Central, Măgurele

826 mp
826 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

109.350 €

Apartament, 81 m2,

Central, Măgurele

3 camere
81 mp
2026
3E
Agenție

4 zile în urmă
17

71.900 €

Apartament modern 2 camere 51,52 mp Parter - Va ...

Central, Măgurele

2 camere
512 mp
2025
2E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
38

71.900 €

Apartament modern 2 camere 51,52 mp Parter - Va ...

Central, Măgurele

2 camere
51 mp
2E
Agenție

5 zile în urmă
8

159.900 €

Varteju, case individuale la cheie, TVA inclus, ...

Central, Măgurele

4 camere
113 mp
113 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
18

149.500 €

Casa tip duplex P+1 | sc. 140 mp | teren 250 mp ...

Central, Măgurele

4 camere
106 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

66.000 €
60 € / mp

Vand teren in Magurele

Exterior Vest, Măgurele

1.100 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
10

25.000 €
50 € / mp

Vanzare Teren construibil 500mp Magurele Vartej ...

Central, Măgurele

500 mp
500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

79.000 €

COMISION 0 | 2 Camere Decomandat , Suprafa?a 57 ...

Central, Măgurele

2 camere
57 mp
2025
3E