Proprietăți unice: 403
Proprietari: 96
Agenție

2 zile în urmă
19

110.000 €

Apartament 2 camere+TERASA MARE tip curte propr ...

Central, Măgurele

2 camere
51,17 mp
2017
2E
Agenție

2 zile în urmă
17

180.000 €

Resedinta modernaP+1+Mansarda-arhitectura echil ...

Central, Măgurele

5 camere
150 mp
532 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

25.000 €
50 € / mp

Magurele Strada Stejarului

Nord-Vest, Măgurele

500 mp
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

260.000 €
65 € / mp

🔥 INVESTIȚIE! Teren 4000 mp M&#259 ...

Central, Măgurele

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

67.500 €
67.50 € / mp

Te Apuci de Construit Acum! Teren 1000 Mp Magur ...

Est, Măgurele

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

48.000 €
46.42 € / mp

Teren intravilan, 1034 mp, Dumitrana, Ilfov, la ...

Est, Măgurele

1.034 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

232.500 €
25 € / mp

Teren vanzare Autostrada A0

Central, Măgurele

9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

210.000 €

Casa Magurele Ilfov/ Padure/4 camere/3bai

Central, Măgurele

4 camere
Agenție

6 zile în urmă
17

178.000 €

Ultima casa disponibila 5 Camere Complex Amicii ...

Central, Măgurele

5 camere
125 mp
333 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

65.000 €

MAGURELE - FIZICIENILOR, 2 CAMERE 55 MP, ETAJ 3 ...

Central, Măgurele

2 camere
51 mp
Etaj 3 / 3
1964
Agenție

1 săptămână în urmă
4

79.990 €
96.84 € / mp

Teren intravilan 826mp langa Dedeman Giurgiului ...

Central, Măgurele

826 mp
826 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

109.350 €

Apartament, 81 m2,

Central, Măgurele

3 camere
81 mp
2026
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
17

71.900 €

Apartament modern 2 camere 51,52 mp Parter - Va ...

Central, Măgurele

2 camere
512 mp
2025
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
38

71.900 €

Apartament modern 2 camere 51,52 mp Parter - Va ...

Central, Măgurele

2 camere
51 mp
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

159.900 €

Varteju, case individuale la cheie, TVA inclus, ...

Central, Măgurele

4 camere
113 mp
113 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

94.900 €

Duplex 2 etaje 4 camere 2 bucatarii 2 livinguri ...

Central, Măgurele

4 camere
117 mp
Etaj 1
2021
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

149.500 €

Casa tip duplex P+1 | sc. 140 mp | teren 250 mp ...

Central, Măgurele

4 camere
106 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

66.000 €
60 € / mp

Vand teren in Magurele

Exterior Vest, Măgurele

1.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

25.000 €
50 € / mp

Vanzare Teren construibil 500mp Magurele Vartej ...

Central, Măgurele

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

79.000 €

COMISION 0 | 2 Camere Decomandat , Suprafa?a 57 ...

Central, Măgurele

2 camere
57 mp
2025
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

69.000 €

COMISION 0 |Apartament 2 camere |Incalzire pard ...

Central, Măgurele

2 camere
44,7 mp
2025
3E
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

417.268 €
344.850 €
55.64 € / mp

SUPER OCAZIE- Teren Industrial de Vanzare-Magur ...

Măgurele

7.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.000 €
152.67 € / mp

Vând teren 262 mp, Cartierul Florilor. Măgurele ...

Nord-Est, Măgurele

262 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

43.000 €
99.31 € / mp

Teren Măgurele – lângă Rah ...

Central, Măgurele

433 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
60

500.000 €

Vila 6 camere, Magurele, Ilfov, spatiu gradinit ...

Central, Măgurele

192 mp utili
1E
2003
Agenție

1 lună în urmă
4

25.000 €
0.93 € / mp

Vand teren in Magurele - Stejarului - loturi de ...

Sud-Est, Măgurele

26.865 mp
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
71.72 € / mp

De vanzare teren langa padure, 488mp, Magurele/ ...

Sud, Măgurele

488 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

181.000 €

PROGRESUL GIURGIULUI,VILA INDIVIDUALA,5 CAMERE, ...

Central, Măgurele

5 camere
221 mp
379 mp teren
f.s. 15.5 m
Agenție

1 lună în urmă
19

299.999 €

Vânzare Hala Industrială – 1000 ...

Măgurele

1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

185.000 €
199.000 €

Casă P+1+P de vânzare – Măgurele, Str. Lotusulu ...

Exterior Nord, Măgurele

4 camere
140 mp
358 mp teren