Proprietăți unice: 403
Proprietari: 96
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

117.000 €

Casa de vanzare | Magurele | Mobilata & Utilată ...

Central, Măgurele

3 camere
70 mp
190 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

47.000 €
62.09 € / mp

Teren intravilan Dumitrana-Pruni

Măgurele

757 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

74.000 €
61.67 € / mp

Magurele Campul Cu Maci 1200.MP Teren Construct ...

Est, Măgurele

1.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

258.120 €
213.323 €

Casa individuala 5 camere | teren 500 mp | Magu ...

Central, Măgurele

5 camere
135 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
21

140.000 €

Vila moderna insiruita cu etaj, mansarda si ga ...

Central, Măgurele

4 camere
100 mp
31 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
24

135.000 €

Casă Nouă P+1+Pod | Măgurele - Aluniș | Finisaj ...

Central, Măgurele

4 camere
100 mp
220 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
30

180.000 €

Casă Premium în Măgurele – Str. Aluniș | Rate D ...

Nord-Est, Măgurele

5 camere
128 mp
280 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

21.500 €
40.57 € / mp

OFERTĂ VÂNZARE TEREN INTRAVILAN &#821 ...

Vest, Măgurele

530 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

27.990 €
45 € / mp

Teren Măgurele Ilfov str vânătorilor 622mp 45 E ...

Central, Măgurele

622 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

230.000 €
115 € / mp

ILFOV, SOS. MAGURERELE

Nord-Est, Măgurele

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

79.490 €

Apartament 2 camere/Complet mobilat si utilat / ...

Central, Măgurele

2 camere
53 mp
Parter / 3
2023
Agenție

2 luni în urmă
35

120.000 €

GATA DE MUTAT! Casa cuplata 4 camere langa STB ...

Central, Măgurele

4 camere
110,6 mp
217 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

99.999 €

Apartament 4 camere tip duplex+parcare in Varte ...

Central, Măgurele

4 camere
81 mp
Etaj 1
2026
Agenție

2 luni în urmă
4

45.000 €
128.57 € / mp

Oportunitate/Teren Intravilan, granița sec ...

Central, Măgurele

350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
21

256.217 €
211.750 €

Duplex P+1 - 5 camere - 4 din 6 disponibile - R ...

Măgurele

5 camere
154 mp
280 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
9

350.000 €
46.67 € / mp

Vanzare teren intravilan 7500 mp/23ml Centura M ...

Exterior Nord, Măgurele

7.500 mp teren
f.s. 23 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
20

129.800 €
134.900 €

4 camere | etaj 2 | bloc reabilitat | Policlini ...

Măgurele

4 camere
85 mp
Etaj 2 / 3
1988
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 129,800 € și 134.900 €
Agenție

3 luni în urmă
15

169.249 €
139.876 €

Duplex 3 camere | teren 250 mp | Magurele | COM ...

Central, Măgurele

3 camere
70 mp
250 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
21

130.000 €
127.000 €

MAGURELE-VARTEJU, CASA 86 MP, LOT 408 MP!

Măgurele

3 camere
78 mp
408 mp teren
2023
Agenție

3 luni în urmă
60

119.990 €

Casă individuală zona București-Ilfov în Măgure ...

Est, Măgurele

4 camere
111 mp
250 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 luni în urmă
3

161.700 €
55 € / mp

Teren Magurele ( Varteju ) , Bragadiru - intrav ...

Nord-Est, Măgurele

2.940 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

75.900 €

Magurele, Regal Home, de vanzare apartament 2 c ...

Central, Măgurele

2 camere
54 mp
Parter / 2
2024
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,900 € și 85.900 €
Agenție

3 luni în urmă
1

100.000 €
100 € / mp

Vanzari Terenuri

Nord, Măgurele

1.000 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
28

255.000 €

CASA INDIVIDUALA MOBILATA, TOATE UTILITATIE, CU ...

Central, Măgurele

6 camere
185 mp
480 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

3 luni în urmă
17

179.900 €

Casa Magurele, 4 camere, complet mobilata si ut ...

Central, Măgurele

4 camere
115 mp
210 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

59.900 €

Magurele, Regal Home, de vanzare garsoniera mob ...

Central, Măgurele

1 camere
37 mp
Parter / 2
2024
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

205.000 €

Casa individuala 5 camere | teren 500 mp | Magu ...

Central, Măgurele

5 camere
125 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

166.500 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare Magurele

Central, Măgurele

5 camere
147 mp
363 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

130.000 €
41.27 € / mp

Vanzare teren industrial Magurele - Varteju - C ...

Central, Măgurele

3.150 mp teren
f.s. 68 m
Intravilan
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

210.000 €
44.44 € / mp

Vanzare teren industrial Magurele - Varteju - C ...

Central, Măgurele

4.725 mp teren
f.s. 138 m
Intravilan
Construcții