Proprietăți unice: 16
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

22.000 €
23.16 € / mp

Vand teren intravilan Lancram

Lancrăm

950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

87.000 €
14.50 € / mp

Teren 5,999mp Lancram / Drumul national

Lancrăm

5.999 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

60.000 €
10 € / mp

Teren extravilan | 6000 mp | 150 ml deschidere ...

Lancrăm

6.000 mp teren
f.s. 150 m
Construcții
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
11

169.000 €

Casă cu 5 camere | finisaje premium | Lancram | ...

Lancrăm

5 camere
114 mp
300 mp teren
1E
Agenție

8 luni în urmă
24

2.875.000 €

Oferta investitie -1300mp hala depozitare cu te ...

Lancrăm

1.200 mp utili
1E
2017
Agenție

11 luni în urmă
16

2.550.000 €

Spatiu industrial frigorific | 1200 mp | 8 m in ...

Lancrăm

Agenție

Mai mult de un an
4

99.000 €
24.15 € / mp

Teren intravilan 4100 mp de vanzare in Lancram

Lancrăm

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

72.500 €

Casa veche cu Anexe I Teren 1313 mp I Lancram ...

Lancrăm

4 camere
85 mp
1.313 mp teren
1945
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

105.000 €

Casa 3 camere + Locuinta Secundara Independenta ...

Lancrăm

4 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35 €
43.505 €
0.03 € / mp

Teren intravilan CENTRAL Lancram (Sebes) 1243 m ...

Lancrăm

1.243 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

130.000 €

Casa 4 Camere |90 Mp Utli | Teren 1300 Mp | Oco ...

Lancrăm

4 camere
90 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

130.000 €

Spatiu comercial de vanzare in Pianu de Jos 330 ...

Lancrăm

330 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

55.000 €

Spatiu de vanzare in Alba Iulia zona Cetate

Lancrăm

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

68.000 €

Casa de vanzare Lancram

Lancrăm

2 camere
1.313 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

60.000 €

Casa de vanzare

Lancrăm

4 camere
260 mp
Agenție

Mai mult de un an
16

68.000 €

Casa la rosu de vanzare in Sebes-Lancram judetu ...

Lancrăm

4 camere
199 mp
250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
12

76.000 €
77.000 €

Apartament de vânzare

Exterior Vest, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

97.350 €
75 € / mp

Teren De Vanzare In Sebes, Drumul Petrestiului ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.298 mp
1.298 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

150.000 €

Casa de vanzare Sebe?

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
365 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
6

178.000 €
198.400 €
28.71 € / mp

Teren intravilan premium în Sebeș – oportunitat ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

120.000 €
165.000 €

Teren extravilan, 42.600 mp, Sebe?

Central, Sebeș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

79.000 €

Vand Apartament cu 2 camere

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Etaj 3
2008
Agenție

10 luni în urmă
12

179.900 €

Casa tip Duplex, 4 camere, 106 mp, zona Sebes

Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
106 mp
344 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
9

93.000 €

Apartament decomandat cu 3 camere | finisat la ...

Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
66 mp
Etaj 1
4E
Agenție

2 luni în urmă
4

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 5500 mp | 20 ml ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

52.260 €
39 € / mp

Teren Intravilan, Sebes Alba - 1340 mp

Exterior Vest, Sebeș

La ~5km distanță

1.340 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

79.000 €

Apartament De Vanzare In Sebes, Bloc Nou, 2 Cam ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
1

53.000 €
37.06 € / mp

Teren 1430 mp Lancram Sebes | Utilitati pe tere ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.430 mp
1.430 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

10.000 €
10 € / mp

Oportunitate Investitie: Parcele de 1.000 mp la ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

155.000 €

Casa insiruita | La cheie | 191 mp | Toate util ...

Sud, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
191 mp
180 mp teren
2023
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 165.000 €