Proprietăți unice: 203
Proprietari: 7
Agenție

2 luni în urmă
1

61.400 €
100 € / mp

Teren intravilan in Mosnita Noua de 614 MP

Urseni

614 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

164.990 €

Duplex pe parter cu 4 camere - pod mansardabil ...

Urseni

4 camere
102 mp
380 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

0 €

Duplex 3 camere, 88 mp utili, 366 mp teren - Ur ...

Urseni

3 camere
88 mp
366 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

48.500 €
97 € / mp

COM 0% | Teren duplex / individuala cu toate ut ...

Urseni

500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

212.500 €
79.98 € / mp

Teren 2.657 mp toate utilitatile Urseni, Mo?ni? ...

Urseni

2.657 mp teren
Agenție

8 luni în urmă

186.000 €

Duplex spatios 5 camere, 125,4 mp utili, in Urs ...

Urseni

5 camere
125,4 mp
360 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
14

145.900 €

Duplex despartit prin baie | 3 camere | Super P ...

Urseni

3 camere
95 mp
337 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
12

126.900 €

Duplex - 90mp - toate utilitatile - Urseni

Urseni

3 camere
90 mp
340 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
15

171.800 €

Duplex 4 camere - Urseni - 5 minute de Timisoar ...

Urseni

4 camere
98 mp
335 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

149.900 €
154.000 €

Vand casa tip duplex

Urseni

4 camere
90 mp
732 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

120.000 €

Apartamente ?i SAD uri de vanzare!

Urseni

3 camere
68 mp
Etaj 2
2026
Agenție

10 luni în urmă
14

205.000 €
210.000 €

Duplex despartit de camera tehnica. Carport.

Urseni

113 mp
367 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

139.000 €

Direct de la dezvoltator, Duplex Parter cu 3 do ...

Urseni

3 camere
72 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

163.350 €

Duplex cochet, Mosnita/Urseni

Urseni

3 camere
33 mp
300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

495.000 €
550.000 €
66 € / mp

Teren 5.500 mp sat Chisoda

Urseni

7.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

219.900 €

Duplex - 5 camere -toate utilitatile - Mosnita ...

Urseni

5 camere
120 mp
360 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

190.000 €
219.65 € / mp

Teren 865mp, intrare in Urseni cu AC pentru Blo ...

Urseni

865 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

200.000 €

Duplex despartit prin camera tehnica - 4 Dormit ...

Urseni

5 camere
129 mp
410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

185.000 €

Proprietar, vand duplex in Urseni

Urseni

4 camere
120 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

160.000 €
155.000 €

Duplex cu 3 dormitoare, la asfalt, finisaje la ...

Urseni

4 camere
95 mp
255 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

148.000 €

1/2 Duplex Mosnita noua, finisaje de calitate

Urseni

4 camere
96 mp
340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

160.000 €

vanzare casa

Urseni

3 camere
150 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

147.000 €

Duplex Urseni-Calea Medves, finalizare iarna 20 ...

Urseni

4 camere
95 mp
265 mp teren