Proprietăți unice: 102
Proprietari: 15
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

123.840 €
120 € / mp

Teren intravilan Utvin, Timiș

Utvin

1.032 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
19

189.990 €

Casa individuala Utvin, 4 camere, Parter + Mans ...

Utvin

4 camere
168 mp
433 mp teren
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

185.000 €

Utvin- toate utilitatile- incalzire in pardosea ...

Utvin

4 camere
100 mp
400 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

167.500 €

Triplex cu 3 camere de vanzare, P+M, Utvin, Tim ...

Utvin

3 camere
120 mp
178 mp teren
Agenție

23 ore în urmă
1

47.000 €
94 € / mp

Teren intravilan, 500 mp la asfalt, zona Utvin

Utvin

500 mp
500 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

21 ore în urmă
2

22.600 €
40 € / mp

Vand parcele teren intravilan Utvin, cu utilita ...

Utvin

565 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

215.000 €

Casa individuala pe parter

Utvin

4 camere
98 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

47.000 €

Teren intravilan, 500 mp la asfalt, zona Utvin

Utvin

f.s. 12 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

23.000 €
1.28 € / mp

Teren agricol de vanzare, 17.900 mp, comuna Utv ...

Utvin

17.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

159.000 €

Utvin- toate utilitatile- strada asfaltata

Utvin

4 camere
130 mp
500 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

1 lună în urmă
1

139.200 €
12 € / mp

Teren agricol de vanzare in localitatea Utvin

Utvin

11.600 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

149.000 €

Utvin- 4 camere- incalzire in pardoseala- toate ...

Utvin

4 camere
95 mp
300 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
16

170.000 €

Casă individuală la cheie in Utvin

Utvin

4 camere
120 mp
405 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

155.000 €

Utvin-4 camere-Predare la Cheie

Utvin

4 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
20

149.000 €

Utvin-Duplex 4 camere-Predare Imediata

Utvin

4 camere
100 mp
300 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
1

298.344 €
124 € / mp

Teren de vanzare 2406 mp, strada principala, Ut ...

Utvin

2.406 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

119.990 €

Casa Individuala de vanzare situata in localita ...

Utvin

4 camere
210 mp
850 mp teren
1996
Agenție

1 lună în urmă
8

185.000 €

Casa individuala de vanzare, 3 camere, teren 93 ...

Utvin

3 camere
70 mp
933 mp teren
1990
Agenție

1 lună în urmă
1

81.000 €
89.40 € / mp

Teren de vanzare, 906 mp, Utvin, Timis

Utvin

906 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
11

175.000 €

Individuala Utvin,4 Camere,2 Bai,Terasa Acoperi ...

Utvin

4 camere
90 mp
400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
16

184.990 €

Casa individuala 2 camere, 933mp teren in Utvin

Utvin

2 camere
72 mp
933 mp teren
1973
Agenție

1 lună în urmă
20

138.990 €

Duplex premium cu 3 camere cu posibilitate mans ...

Utvin

3 camere
72 mp
250 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

119.000 €
123.000 €

Oportunitate! Duplex 4 camere

Utvin

4 camere
85 mp
270 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

2 luni în urmă
8

200.000 €

Utvin- mobilata si utilata- foisor- terasa inch ...

Utvin

4 camere
90 mp
458 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

174.000 €

Utvin-Casa Individuală-Predare Imediată

Utvin

3 camere
115 mp
400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
19

174.900 €

Utvin-Casa Individuala-Toate Utilitatile

Utvin

4 camere
100 mp
400 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

71.900 €
119.83 € / mp

COMISION 0%, TEREN PREMIUM 600MP, CENTRU UTVIN, ...

Utvin

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

99.900 €

COMISION 0%, Duplex 5 Camere, 115 MP Utili, 200 ...

Utvin

5 camere
115 mp
200 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

185.000 €

Utvin- teren generos- toate utilitatile

Utvin

3 camere
70 mp
933 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
2

135.000 €

Utvin- despartit prin camera tehnica- 4 camere- ...

Utvin

4 camere
98 mp
380 mp teren
f.s. 20 m