Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
2

20.547 €
9 € / mp

Teren intravilan langa lugoj

Țipari

La ~5km distanță

2.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

95.000 €

Casa de vanzare in localitatea ?ipari

Țipari

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

16.200 €
9 € / mp

Teren intravilan langa lugoj

Țipari

La ~5km distanță

1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

27.000 €
12.51 € / mp

VÂND TEREN ȚIPARI

Țipari

La ~5km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

109.000 €

CASA LA TIPARI pentru 2 familii

Țipari

La ~5km distanță

3 camere
176 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €

Casa de vanzare Paru, jud Timis.

Păru

La ~5km distanță

3 camere
118 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

34.000 €

Casa la sat

Păru

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

220.000 €

Vand casa in comuna Costeiu.

Coșteiu

La ~5km distanță

5 camere
252 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

84.000 €

vanzare casa la Costeiu

Coșteiu

La ~5km distanță

3 camere
104 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100.860 €
34.78 € / mp

Teren de vanzare

Coșteiu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
8

122.000 €

Vand casa la gri in Sat Costeiu str. crizanteme ...

Coșteiu

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

69.000 €

Casa de vanzare in Costei

Coșteiu

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

200.000 €

Vand casa locuibila la Costeiu

Coșteiu

La ~5km distanță

215 mp
1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

55.000 €

Vand casa in jud. Timis, com Margina, sat Coste ...

Coșteiu

La ~5km distanță

3 camere
1.264 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

85.000 €

Proprietar vad casa Comuna Costeiu

Coșteiu

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
37

119.000 €

Lugoj, Vila La Rosu, 6 Cam., 263 Mp., Costeiu

Coșteiu

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
428 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

85.000 €

Apartament modern cu acces auto si curte privat ...

Coșteiu

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

154.000 €

Casa individuala cu teren generos Costeiu, jud. ...

Coșteiu

La ~5km distanță

2 camere
123 mp
2.878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

70.000 €

Case de vanzare

Belinț

La ~5km distanță

8 camere
2.700 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100.000 €

De vanzare 2 case la Belin?

Belinț

La ~5km distanță

6 camere
575 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.000 €

Casă de vânzare - Belinț

Belinț

La ~5km distanță

3 camere
138 mp
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
8

98.000 €

Casa renovata, cu 2924 mp teren. Front stradal ...

Belinț

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
90 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

700.000 €
27.58 € / mp

Teren cu potential turistic si energetic - 25.3 ...

Belinț

La ~5km distanță

25.383 mp
25.383 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Belinț

La ~5km distanță

12.108 mp
12.108 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

390.000 €
400.000 €
24.38 € / mp

Teren intravilan 16.000 mp | Livada mixta | Fro ...

Belinț

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 390,000 € și 400.000 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

100.000 €

De vanzare proprietate in Belint, jud. Timis – ...

Belinț

La ~5km distanță

11 camere
450 mp
7.805 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

27.000 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 2.707 mp, Belint

Belinț

La ~5km distanță

2.707 mp
2.707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

40.000 €

Casa de vanzare - Belin?

Belinț

La ~5km distanță

138 mp
550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
24

400.000 €
25 € / mp

Vand/Schimb Livada Belint 16000mp

Belinț

La ~5km distanță

16.000 mp teren
f.s. 85 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

40.000 €

Casa de vanzare sat Babsa

Babșa

La ~5km distanță

5 camere
300 mp