Proprietăți unice: 69
Proprietari: 4
Agenție

6 zile în urmă
12

129.000 €

Duplex nou,3 camere 2 bai,Covaci,la cheie

Covaci

3 camere
87 mp
330 mp teren
2026
Agenție

13 ore în urmă
1

464.688 €

Teren Industrial 12.908 mp Covaci | PUZ Aprobat ...

Covaci

f.s. 80 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

157.000 €

Duplex pe parter cu 3 camere in Covaci

Covaci

3 camere
100 mp
390 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
12

175.000 €

Duplex de vanzare cu 4 camere, P+E, in Covaci

Covaci

4 camere
90 mp
225 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
34

154.001 €

Duplex spațios 102 mp utili, teren 350mp in Cov ...

Covaci

4 camere
102,2 mp
350 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
34

154.001 €

Duplex luminos 101 mp utili, teren 350mp în Cov ...

Covaci

4 camere
101,3 mp
350 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
4

140.000 €

Comision 0 | Duplex modern cu 3 camere | Covaci

Covaci

3 camere
81,6 mp
336 mp teren
f.s. 10.5 m
Agenție

1 lună în urmă
11

154.999 €

Duplex spatios cu 4 camere si 3 bai | Predare l ...

Covaci

4 camere
124,8 mp
280 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

1 lună în urmă
6

489.000 €
34.93 € / mp

Teren industrial de vânzare Covaci | 14.000 mp ...

Covaci

14.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

235.000 €

Comision 0% Casa individuala Covaci | 230mp uti ...

Covaci

6 camere
230 mp
509 mp teren
2008
Agenție

2 luni în urmă
3

269.000 €
71.96 € / mp

Teren pretabil pentru spatii agrement 3738 mp | ...

Covaci

3.738 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

45.285 €
69.99 € / mp

Teren pentru individuala sau duplex 647mp | Cov ...

Covaci

647 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,285 € și 50.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

93.990 €

Duplex modern 3 camere, 87 mp utili, 336 mp te ...

Covaci

3 camere
87 mp
336 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
1

464.688 €
36 € / mp

Covaci - teren industrial 12908 mp - fron strad ...

Covaci

12.908 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
23

174.990 €

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Co ...

Covaci

4 camere
109 mp
325 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
31

174.990 €

COMISION 0% Duplex cu 4 camere de vanzare in Co ...

Covaci

4 camere
108,8 mp
374 mp teren
f.s. 9.1499996185303 m
Agenție

3 luni în urmă
15

159.500 €
163.900 €

Duplex premium 4 camere, 2 balcoane | Covaci

Covaci

4 camere
108 mp
375 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
12

175.000 €

Duplex modern cu 4 camere | Covaci

Covaci

4 camere
108,8 mp
374 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
11

150.000 €

Duplex spatios cu 4 camere | Covaci

Covaci

4 camere
100 mp
357 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

3 luni în urmă
3

119.850 €

Hală industrială pentru producție ușoară | Cova ...

Covaci

Agenție

3 luni în urmă
7

150.000 €

Duplex cu 4 camere in Covaci

Covaci

4 camere
100 mp
350 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
17

174.990 €

Duplex modern, 4 camere, 110 mp utili, 360 mp t ...

Covaci

4 camere
110 mp
360 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
23

157.000 €

Casa individuala Covaci-mobilata si utilata

Covaci

4 camere
90 mp
506 mp teren
2019
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

175.000 €

COMISION 0% | Duplex Covaci - Dumbravita | FIni ...

Covaci

4 camere
110 mp
200 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
10

158.000 €

Duplex spatios cu 3 camere | Covaci

Covaci

3 camere
96 mp
400 mp teren
2024
Agenție

5 luni în urmă
13

210.000 €

Duplex pe parter în Covaci Timis

Covaci

4 camere
92 mp
290 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
18

150.000 €

DE VANZARE casa alipita in Covaci cu curte mare

Covaci

4 camere
100 mp
357 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
13

175.000 €

Duplex modern Covaci cu curte de 370 mp

Covaci

4 camere
112 mp
370 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
1

205.000 €

Jumatate duplex

Covaci

4 camere
92 mp
290 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

58.880 €
80 € / mp

Teren 736mp Covaci / Drumul nou

Covaci

736 mp teren
Construcții