Proprietăți unice: 13
Proprietari: 8
Agenție

3 zile în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Central, Ciacova

1.439 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

142.000 €

Vand casa in oras Ciacova,jud Timis

Central, Ciacova

4 camere
400 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

65.000 €

Comision 0% | Casă 155 mp + teren 701 mp | Ciac ...

Ciacova

3 camere
155 mp
701 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
14

57.000 €

? Casă renovată cu teren generos - Ci ...

Central, Ciacova

3 camere
85 mp
816 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

40.000 €

VAND CASA VECHE LOCUIBILA IN LOCALITATEA CIACOV ...

Central, Ciacova

3 camere
90 mp
1.093 mp teren
Individuală
Agenție

5 zile în urmă
7

34.000 €

Proprietar, vand casa individuala oras Ciacova

Central, Ciacova

4 camere
338 mp
1.112 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

36.000 €

Casa nelocuibila Teren de vanzare

Central, Ciacova

80 mp
1.511 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

119.000 €

Casa individuala 4 camere - Obad - toate utilit ...

Central, Ciacova

4 camere
98 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

60.500 €
59.000 €

Vand apartament !

Central, Ciacova

3 camere
74 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €

Vand casa in Ciacova

Central, Ciacova

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

40.000 €

Vand casa in localitatea CIACOVA jud Timis

Central, Ciacova

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €

Casa de vanzare Ciacova

Ciacova

3 camere
81 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

40.000 €

Casa de Vanzare 40000

Ciacova

5 camere
1.700 mp
1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.000 €

Casa de vanzare Petroman

Petroman

La ~5km distanță

3 camere
3.125 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml.

Petroman

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

55.000 €

casa intretinuta cu teren de vanzare

Petroman

La ~5km distanță

3 camere
120 mp

Proprietar
Comision 0%

Azi

37.000 €
7.96 € / mp

Teren intravilan 4650 mp de vanzare la 8 euro m ...

Petroman

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

30.000 €

de vanzare casa in Ghilad (37 km - Timisoara)

Ghilad

La ~5km distanță

2 camere
150 mp
2.000 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

49.000 €

Vand casa in localitatea Ghilad

Ghilad

La ~5km distanță

2 camere
130 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

150.000 €

Casa individuala de vanzare in Ghilad

Ghilad

La ~5km distanță

180 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

11.000 €
14.16 € / mp

Vand 36% din teren cu casa demolabila in satul ...

Ghilad

La ~5km distanță

777 mp
777 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.000 €
13.15 € / mp

Teren generos I comision 0% I Ghilad

Ghilad

La ~5km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

18.005 €
9.14 € / mp

Teren intravilan ,loc de casă

Ghilad

La ~5km distanță

1.970 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

70.000 €

Casa de vinzare

Ghilad

La ~5km distanță

350 mp
1.202 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

8.000 €
2.87 € / mp

Vand teren in ghilad langa gara 2784mp

Ghilad

La ~5km distanță

2.784 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

110.000 €
11.94 € / mp

Teren mare in centrul comunei

Ghilad

La ~5km distanță

9.211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

23.000 €

Casa batraneasca

Macedonia

La ~5km distanță

3 camere
1.500 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

69.000 €

Casa individuala, teren 4000 mp, Cebza

Cebza

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €

casa de vanzare Cebza

Cebza

La ~5km distanță

300 mp
2.200 mp teren