Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

8.100 €
8.18 € / mp

OCAZIE! Teren 990 mp,proiect,autorizatie constr ...

Drinova

990 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

80.000 €

Casa de vanzare

Cireșu

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

179.000 €

Vand casa nou construita cu gradina ?i curte

Crivina

La ~5km distanță

6 camere
620 mp
Agenție

2 luni în urmă
15

62.000 €

Casa de vanzare

Crivina

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
1.371 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

55.000 €

Casa de vanzare,localitatea Criciova, jude?ul T ...

Criciova

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

55.000 €

Casa de vanzare,localitatea Criciova,Jude?ul Ti ...

Criciova

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacanță, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

37.000 €
12.98 € / mp

Teren intravilan

Tapia

La ~10km distanță

2.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

10.000 €
0.50 € / mp

Padure de vanzare

Jdioara

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

68.000 €

Casa veche cu potential exceptional | Lugojel, ...

Lugojel

La ~10km distanță

4 camere
727 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
36

135.000 €
139.500 €

Vand casa la Lugojel

Lugojel

La ~10km distanță

4 camere
198 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

103.152 €
12 € / mp

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Lugojel

La ~10km distanță

8.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

136.500 €
35 € / mp

Teren intravilan 3900mp

Lugojel

La ~10km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

21.350 €
2 € / mp

imobiliare terenuri

Lugojel

La ~10km distanță

10.675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

185.000 €

casa de vanzare

Lugojel

La ~10km distanță

6 camere
250 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

58.000 €

Casa de vanzare Com. Gavojdia

Gavojdia

La ~10km distanță

4 camere
3.042 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

90.000 €

Casa de vanzare in Com. Gavojdia

Gavojdia

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

25.000 €
0.88 € / mp

Teren extravilan 28.300 mp intre Gavojdia ?i Je ...

Gavojdia

La ~10km distanță

28.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
18

135.000 €
139.500 €

Vand casa la Lugojel

Gavojdia

La ~10km distanță

4 camere
198 mp
750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

103.152 €
12 € / mp

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Gavojdia

La ~10km distanță

8.596 mp
8.596 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

18.500 €
0.65 € / mp

Teren extravilan 28.300 mp intre Gavojdia si Je ...

Gavojdia

La ~10km distanță

28.300 mp
28.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

67.000 €

Casa de vanzare Gavojdia

Gavojdia

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

18.000 €

Garsoniera Targu Jiu judetul Gorj

Gavojdia

La ~10km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 1 / 4
1993
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

90.000 €

Casa de vanzare in Gavojdia, Timis

Gavojdia

La ~10km distanță

5 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

49.500 €

Vand casa cu gradina

Gavojdia

La ~10km distanță

5 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

58.500 €

Vand casa

Jena

La ~10km distanță

4 camere
170 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

25.000 €
2.05 € / mp

Teren intravilan Jena

Jena

La ~10km distanță

12.193 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

34.800 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Jena

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

40.000 €
13.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Buteni

Fârdea

La ~10km distanță

3.000 mp teren