Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

59.900 €

Comision 0 la cumpărător ,casa în Petrovaselo c ...

Petrovaselo

4 camere
100 mp
2.518 mp teren
1960
Agenție

10 luni în urmă
15

95.900 €

Casa individuala in Petrovaselo

Petrovaselo

3 camere
95 mp
666 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

28.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan Cralovat 1966 mp

Cralovăț

La ~5km distanță

1.966 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

28.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan Cralovaț

Cralovăț

La ~5km distanță

1.966 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

38.800 €

Casa batraneasca in Sustra, Timis

Suștra

La ~5km distanță

5 camere
40 mp
1.429 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

28.000 €

Teren cu casa demolabila in Sustra

Suștra

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

105.000 €

Casa individuala noua in Sustra cu teren de 287 ...

Suștra

La ~5km distanță

4 camere
151 mp
2.878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

113.000 €

Casa de vanzare

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

225.000 €

Casa de vanzare cu etaj la o distanta de 30 km ...

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

19.800 €
33 € / mp

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

102.000 €

Vand casa Topolovatu Mare

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

100 mp
1.800 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
23

113.000 €

Casă spațioasă cu grădină în Topolovățu Mare

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
600 mp teren
2009
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

75.000 €
5 € / mp

Vand sau inchiriez.

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

16.000 €
0.70 € / mp

Vand faneata in extravilan_localitatea Stanciov ...

Stanciova

La ~5km distanță

22.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Azi
3

22.000 €
13.87 € / mp

TEREN IN STANCIOVA INTRAVILAN

Stanciova

La ~5km distanță

1.586 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

65.000 €

Vand casa de vacanta in TES, jud. Timis

Teș

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
2.697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

30.000 €

Casa de vanzare sat Tes, jud.Timis

Teș

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
1.242 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

36.602 €
30.250 €
8.68 € / mp

Teren intravilan 4,215mp Tes / comuna Brestovat

Teș

La ~5km distanță

4.215 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

3.720.000 €

Domeniul Herneacova

Herneacova

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
27

3.790.000 €

Domeniul Herneacova

Herneacova

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
5

90.160 €
23 € / mp

Teren 3920 mp, de vanzare, ideal casa de vacant ...

Herneacova

La ~5km distanță

3.920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

47.000 €

Proprietar vand casa in Herneacova

Herneacova

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

47.000 €

Vand casa si teren in sat Herneacova

Herneacova

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
740 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

55.900 €

Herneacova-Casa si Teren-Livada- 2876 mp- Front ...

Herneacova

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.876 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

900.000 €

Destinație mixtă (restaurant, showroom, manej) ...

Herneacova

La ~5km distanță

4.050 mp utili
11.823 mp teren
2011
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

130.000 €

Proprietate: 2x Case cu Teren

Herneacova

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

0 €

Parcele pentru case Domeniile Herneacova intre ...

Herneacova

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
11

230.000 €

Casa de vacanta cu teren si padure de 3.8ha | N ...

Herneacova

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
38.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

95.000 €

Casa cu teren de 3.000 mp in Herneacova

Herneacova

La ~5km distanță

4 camere
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

74.900 €
25.86 € / mp

Teren intravilan pentru investitie, 2896 mp, He ...

Herneacova

La ~5km distanță

2.896 mp teren
Construcții