Proprietăți unice: 230
Proprietari: 36
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

185.000 €

Casa la Chisoda

Chișoda

90 mp
400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

189.000 €

De vanzare 1 2 duplex cu 4 camere, parter, mobi ...

Chișoda

4 camere
91 mp
Agenție

11 luni în urmă
2

37.755 €
45 € / mp

Chisoda- zona Poligon

Chișoda

839 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
15

205.000 €

Casa individuala 4 locuri de parcare 5 camere C ...

Chișoda

5 camere
114 mp
114 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

40.000 €
45.000 €
1 € / mp

Parcela de teren in Chisoda , pretabil duplex

Chișoda

40.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

220.000 €

Duplex deosebit pe parter, 3 camere, 110 mp, in ...

Chișoda

3 camere
110 mp
280 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

199.990 €

Duplex 4 camere de vanzare, 116 mp, in Chisoda

Chișoda

4 camere
116 mp
306 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

92.000 €

Apartament 2 camere 48,5 mp Etaj 2

Chișoda

2 camere
48,5 mp
Etaj 2
2022
Agenție

Mai mult de un an
2

85.050 €
150 € / mp

Teren intravilan 567 mp pentru constructii in C ...

Chișoda

567 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

254.990 €

Casa individuala 4 camere 180 mp in Chisoda

Chișoda

4 camere
180 mp
460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

255.000 €

Vand casa in Chi?oda.

Chișoda

4 camere
180 mp
460 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

249.990 €

Casa individuala 4 camere, 120 mp, in Chisoda

Chișoda

4 camere
120 mp
260 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

199.990 €

Duplex 4 camere + Apartament - V7228

Chișoda

4 camere
133 mp
321 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

205.700 €

Duplex de 114 mp utili, teren 250 mp, in zona C ...

Chișoda

4 camere
114 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 205,700 € și 209.900 €
Agenție

Mai mult de un an
20

520.000 €

Casa 500 mp utili, 2.000 mp teren, in Chisoda

Chișoda

9 camere
500 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

89.000 €

Apartament de 2 camera, decomandat, 71mp, zona ...

Chișoda

2 camere
71 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție

Mai mult de un an
19

240.199 €

Casa individuala cu garaj, 200mp utili, teren 4 ...

Chișoda

5 camere
200 mp
450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

180.000 €

Duplex 3 camere ,126 mp utili + 500 mp teren ,i ...

Chișoda

3 camere
126 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 195.000 €
Agenție

Mai mult de un an
9

180.000 €

Duplex cu 4 camere 306 mp curte Chisoada

Chișoda

4 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an