Proprietăți unice: 230
Proprietari: 36
Agenție

3 luni în urmă
19

179.990 €

Duplex despartit prin camera tehnica finisaje p ...

Chișoda

4 camere
110 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

288.990 €

Duplex 4 camere 143 mp utili, teren 340 mp Chis ...

Chișoda

4 camere
143 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 288,990 € și 289.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

148.900 €

Vand casa insiruita

Chișoda

4 camere
90 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
13

249.900 €

Casa individuala, 5 camere, 410mp teren -Chisod ...

Chișoda

4 camere
135 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

970.000 €

Locatie Locatie Locatie

Chișoda

4 camere
400 mp
Agenție

5 luni în urmă
6

129.500 €

Apartament de 2 camere, 54 mp, complet mobilat, ...

Chișoda

2 camere
54 mp
Agenție

5 luni în urmă
2

170.000 €

Duplex Chisoda 120mp utili 5 camere P+1E 3 BAI ...

Chișoda

5 camere
120 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

92.000 €

Proprietar- TVA Inclusa-Prcare- 2 Camere si Buc ...

Chișoda

2 camere
49 mp
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 92,000 € și 99.900 €
Agenție

6 luni în urmă
1

130.000 €

Apartament 2 camere Chisoda 52mp cu terasa MARE ...

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

6 luni în urmă
6

88.000 €

Apartament 2 camere, 52 mp utili mobilat comple ...

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 2
2014
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

209.900 €

Duplex Premium In Chisoda Eleganta, Confort Si ...

Chișoda

4 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

175.000 €

Proprietar vand duplex Chisoda vatra satului, d ...

Chișoda

4 camere
130 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

176.500 €

Casa Individuala cu teren 740 mp si poten?ial d ...

Chișoda

4 camere
100 mp
740 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 176,500 € și 190.000 €
Agenție

11 luni în urmă
7

199.500 €

1/2 Duplex P+1E + Anexa Multifunctionala 50 mp ...

Chișoda

4 camere
105 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

155.000 €

Casa tip duplex Giroc

Chișoda

4 camere
110 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

204.000 €

1/2 Duplex 124 mp utili + 330 curte. Dormitor p ...

Chișoda

4 camere
124 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

288.000 €
299.999 €

Proprietar Vand Casa Parter+Mansarda+Pod

Chișoda

4 camere
170 mp
Agenție

Mai mult de un an
19

319.990 €

Casa individuala cu 5 camere si teren 601 mp, Z ...

Chișoda

4 camere
225 mp
Agenție

Mai mult de un an
19

249.990 €

Casa individuala in Chisoda 160 mp utili, toate ...

Chișoda

4 camere
160 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

62.900 €
89.86 € / mp

CHISODA - 700MP - PRETABIL INESTITIE - TOATE UT ...

Chișoda

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

150.000 €

Oportunitate UNICA! Casa individuala la pret de ...

Chișoda

154 mp
253 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

309.999 €

Proprietar vand 1 2 Duplex, Chi?oda, str Caisul ...

Chișoda

5 camere
220 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

175.000 €

Duplex 2024 Chi?oda de vanzare

Chișoda

114 mp
200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 215.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

83.315 €

Apartament cu 2 camere in Chisora /Giroc

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 lună în urmă
1

105.350 €

Apartament de vanzare cu 3 camere ?i 2 bai in C ...

Chișoda

3 camere
65 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 lună în urmă
1

79.415 €

Apartament de vanzare cu 2 camere in Chisoda/Gi ...

Chișoda

2 camere
49 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 lună în urmă
1

76.270 €

Apartament cu doua camere de vanzare in Chisoda ...

Chișoda

2 camere
47 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 lună în urmă

87.000 €

Apartament spatios cu 2 camere | Chi?oda

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 3
2021
Agenție

1 lună în urmă
9

87.000 €

2 camere | centrala proprie | bloc nou | loc pa ...

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 3
2021
Agenție

1 lună în urmă
5

87.000 €

Apartament cu 2 camere Chisoada

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 3
2023