Proprietăți unice: 230
Proprietari: 36
Agenție

8 luni în urmă
10

94.990 €

Apartament 2 camere, 52mp utili + 4mp balcon - ...

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

237.000 €

Duplex de vânzare – Chișoda, cu ...

Chișoda

3 camere
90 mp
157 mp teren
2021
Agenție

8 luni în urmă
8

52.500 €
75.11 € / mp

Parcele teren cu utilitati Chisoda

Chișoda

699 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

49.750 €
79.98 € / mp

COMISION 0% Teren de 622 mp intravilan pretabil ...

Chișoda

622 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
26

840.000 €

Hala de vanzare in Calea Sagului - platforma In ...

Chișoda

1.400 mp utili
1.700 mp teren
1E
2007
Agenție

10 luni în urmă
1

70.000 €
71.94 € / mp

Teren pentru constructii casa, duplex 973 mp. I ...

Chișoda

973 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
26

237.000 €

Piscină | Mobilată complet | Panouri solare | 3 ...

Chișoda

3 camere
90 mp
160 mp teren
2020
Agenție

10 luni în urmă
3

80.392 €
66.55 € / mp

Parcele teren cu alta destinatie zona de vile C ...

Chișoda

1.208 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
17

475.000 €

Vand casa 550 mp utili lux-Chisoda!

Chișoda

11 camere
550 mp
2.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
16

215.000 €

Suprafete generoase! Utilat si mobilat. Chisoda ...

Chișoda

4 camere
156 mp
300 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

10 luni în urmă
4

60.000 €
98.52 € / mp

Teren servicii, 609 mp, Chișoda

Chișoda

609 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

520.000 €

Vila 500 mp pe teren de 2000 mp langa Timisoara

Chișoda

10 camere
500 mp
2.000 mp teren
f.s. 11 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
13

274.990 €
55.00 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 5000 ...

Chișoda

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

499.990 €
519.980 €

Individuala,3 garaje,500 mp utili, 2.000 mp ter ...

Chișoda

9 camere
500 mp
2.000 mp teren
1992
Agenție

11 luni în urmă
3

435.000 €
75 € / mp

Teren parcelat, 5800 mp, Chișoda

Chișoda

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
22

207.000 €
225.000 €

LX271 CHISODA, individuala, renovata complet

Chișoda

4 camere
114 mp
288 mp teren
1980
Agenție

11 luni în urmă
35

215.000 €

Duplex cu perete dublu 4 camere, complet finali ...

Chișoda

4 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
28

200.000 €

Duplex cu perete dublu 4 camere, complet finali ...

Chișoda

4 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
12

299.900 €

Casa individuala in Chisoda, teren de 601 mp

Chișoda

5 camere
240 mp
601 mp teren
2014
Agenție

Mai mult de un an
8

322.102 €
220.000 €

Chisoda | Casa Individuală | 4 Dormitoare | Ter ...

Chișoda

5 camere
116 mp
275 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
16

189.990 €

Duplex 4 camere 105mp utili+12mp terasa, 250mp ...

Chișoda

4 camere
105 mp
250 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
13

250.000 €

Casa individuala cu 4 camere de vanzare cu tere ...

Chișoda

4 camere
156 mp
1.000 mp teren
f.s. 11 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

549.990 €
53.78 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan de 10.226 mp - zon ...

Chișoda

10.226 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

289.000 €

CHISODA - Casa individuala - Amplasare excelent ...

Chișoda

5 camere
140 mp
380 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
15

144.999 €

Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de ...

Chișoda

3 camere
80 mp
250 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 144,999 € și 145.000 €
Agenție

Mai mult de un an
10

139.900 €

Casa individuala , cu garaj si teren de 856 mp ...

Chișoda

2 camere
139 mp
856 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
16

321.000 €

BX181Chisoda-Vila individuala-Mobilata,Utilata

Chișoda

6 camere
165 mp
335 mp teren
2007
Agenție

Mai mult de un an
21

195.000 €

🏡 Duplex modern, 5 camere, 3 băi – Chișoda

Chișoda

5 camere
125 mp
285 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
20

215.000 €

Duplex modern Chisoda stadiul la alb

Chișoda

3 camere
110 mp
268 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
10

199.990 €

Casa cu 3 camere in Chisoda, teren 1480 mp

Chișoda

3 camere
100 mp
1.480 mp teren
f.s. 20 m