Proprietăți unice: 230
Proprietari: 36
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

115.000 €

Apartament de vânzare

Chișoda

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 1
2022
Agenție

1 lună în urmă
19

88.000 €

Apartament cu o camera de vanzare, 47mp utili + ...

Chișoda

1 camere
47 mp
Parter
2024
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

269.900 €

COMISION 0% | Casa Individuala Cu Garaj | Chiso ...

Chișoda

5 camere
200 mp
1.100 mp teren
2013

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

62.900 €
89.86 € / mp

CHISODA - 700MP - PRETABIL INESTITIE - TOATE UT ...

Chișoda

700 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
8

86.990 €

Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3/3 - Ch ...

Chișoda

2 camere
52 mp
Etaj 3
2020
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.990 €
70.65 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 651 mp - Chisoda

Chișoda

651 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

140.000 €
236.89 € / mp

Teren 591 mp, cu casa demolabila, utilitati, id ...

Chișoda

591 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

46.000 €
70.66 € / mp

Teren ideal pentru casă sau investiție – Chișod ...

Chișoda

651 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

148.990 €

Case insiruite cu 4 camere si teren de 100 mp, ...

Chișoda

4 camere
90 mp
100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

175.000 €

Duplex de vanzare/ Chisoda/114 mp + terasă+ po ...

Chișoda

4 camere
114 mp
300 mp teren
2024
Agenție

2 luni în urmă
19

148.900 €

Casa insiruita 4 camere, 2 bai, Chisoda

Chișoda

4 camere
90 mp
100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

677.250 €
35 € / mp

Teren extravilan de 19350 mp - zona Chisoda

Chișoda

19.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350.000 €

Proprietar vând casă în Chisoda

Chișoda

5 camere
300 mp
370 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

6.000.000 €

Hală industrială modernă de v&#2 ...

Chișoda

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

49.900 €
90.56 € / mp

Chisoda - teren intravilan- 551 mp

Chișoda

551 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

92.000 €

Apartament 2 camere, drum asfaltat, Chisoda Cui ...

Chișoda

2 camere
46,6 mp
Etaj 2 / 2
2021
Agenție

3 luni în urmă
13

148.900 €

AX1196 Chisoda, Vatra Veche, Casa Insiruita cu ...

Chișoda

4 camere
90 mp
100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

70.000 €

Apartament cu 2 camere, etaj 1, mobilat, zona C ...

Chișoda

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 1
2018
Agenție

3 luni în urmă
10

289.000 €

CHISODA - CASA INDIVIDUALA - GARAJ - ZONA LINIS ...

Chișoda

5 camere
140 mp
380 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
15

88.990 €

Apartament cu o camera de vanzare in Chisoda

Chișoda

1 camere
52 mp
Parter / 3
2024
Agenție

3 luni în urmă
11

109.200 €

Apartament cu 3 camere si 2 bai, etajul 2 - zon ...

Chișoda

3 camere
66,17 mp
Etaj 2 / 2
2026
Agenție

3 luni în urmă
7

77.700 €

Apartament de vanzare cu 2 camere, Etaj 2, zona ...

Chișoda

2 camere
47,08 mp
Etaj 2 / 2
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
38

249.990 €

EXCLUSIVITATE - Casa individuala 5 camere, 141 ...

Chișoda

5 camere
141 mp
562 mp teren
2011
Agenție

3 luni în urmă
15

183.012 €
151.250 €

Duplex -ultimele 5 unitati Chisoda

Chișoda

3 camere
81 mp
180 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
31

185.001 €

Duplex solid 120 mp, intimitate și calm in Chis ...

Chișoda

4 camere
120 mp
1.726 mp teren
2026
Agenție

3 luni în urmă
29

180.001 €

Duplex confortabil și retras în Chisoda

Chișoda

4 camere
120 mp
1.726 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

368.000 €
20 € / mp

Teren extravilan 18.400 mp, 2 fronturi stradale ...

Chișoda

18.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
21

95.002 €

Apartament 2 camere complet mobilat in Chișoda

Chișoda

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție

3 luni în urmă
7

85.000 €

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat, decom ...

Chișoda

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 3
2017
Agenție

4 luni în urmă
4

50.925 €
75 € / mp

Teren, 679 mp, Chișoda

Chișoda

679 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol