Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
2

60.000 €
12 € / mp

Teren de vanzare Dumbraveni

Sălăgeni

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.900 €
2.77 € / mp

Teren extravilan de 4300 mp, în Salcea

Salcea

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

550.000 €
700.000 €

Casa de vanzare mediteranean

Central, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
290 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

170.000 €

casa vanzare plopeni

Central, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
160 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

292.820 €
242.000 €
73.21 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 40Ari | Suceava/Sal ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

100.000 €
58.82 € / mp

Vand teren in Plopeni, Salcea, Suceava, cu o su ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

3.500 €
5.83 € / mp

Teren intravilan Salcea Suceava

Salcea

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

139.000 €

Case de vanzare 2 dormitoare

Central, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
84 mp
Agenție

3 luni în urmă
17

199.000 €

Casa de lux, 270mp utili, 7 camere, 1800mp tere ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

7 camere
270 mp
1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

650.000 €

Casa/Vila 236 mp utili, 2743 mp teren, zona Mer ...

Sud, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
236 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
53.19 € / mp

Parcele teren 470mp

Central, Salcea

La ~5km distanță

470 mp
470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
32.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1213 mp front 25 in ...

Exterior Vest, Salcea

La ~5km distanță

1.213 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

26.000 €
14.69 € / mp

Ocazie , teren 1770 mp , front 27,85 ml , Strad ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

1.770 mp
1.770 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

432.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan Salcea | 72.000 MP | Parcelabi ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

68.000 €

Apartament de Vanzare 2 Camere 52Mp I Suceava/Z ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

5 luni în urmă

73.600 €

Casa individuala, 290 mp, P+M, 300 mp teren, zo ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

74.000 €
3.15 € / mp

Teren extravilan, 2,35 ha, zona Salcea

Central, Salcea

La ~5km distanță

23.500 mp
23.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

54.000 €

Mereni (Plopeni) - casa batraneasca cu 970 mp t ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
970 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
38.10 € / mp

Teren intravilan 1181 mp, front 24 ml, zona Plo ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

1.181 mp
1.181 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

200 €
0.04 € / mp

Teren Extravilan | Dumbraveni \/ Varatec

Central, Salcea

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
0 € / mp

Vand teren intravilan in Plopeni

Salcea

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

107.000 €

Casa tip Duplex, 80 mp, 200 mp teren, zona Lisa ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

79.000 €
16.83 € / mp

Oportunitate rara! Teren 47 ari cu utilitati co ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

4.693 mp
4.693 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

135.000 €

Hala de vanzare |240mp |Teren 600mp |Aeroport | ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

240 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
7

432.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare intravilan, 72 ari, zona Salce ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

7.200 mp
7.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

295.000 €

Casa salcea de vanzare

Central, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

295.000 €

Casa salcea de vanzare

Central, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

49.000 €
32.67 € / mp

Teren de Vânzare Intravilan | 15 ari | Salcea, ...

Est, Salcea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

161.000 €

De vanzare case 3 dormitoare

Central, Salcea

La ~5km distanță

4 camere
119 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

432.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan Salcea | 72.000 MP | Parcelabi ...

Central, Salcea

La ~5km distanță

7.200 mp
7.200 mp teren