Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
6

107.000 €
10.70 € / mp

Teren intravilan, 10000mp, zona Maneuti, Radaut ...

Măneuți

10.000 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

Mai mult de un an
17

161.700 €

Casa la rosu, 300 mp, 31 ari de teren, Maneuti- ...

Măneuți

5 camere
300 mp
3.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

102.000 €

Casa/imobil de vanzare

Costișa

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

72.000 €

Casa batraneasca, teren 5400 mp, Fratautii Vech ...

Costișa

La ~5km distanță

4 camere
48 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

49.000 €
12.89 € / mp

Teren intravilan, 3800mp , Fratautii vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 26 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

57.000 €

Casă cu 1 camere în Frătăuții Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

1 camere
121 mp
342 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

36.000 €

Teren intravilan, 3014mp, zona Fratautii Vechi, ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

f.s. 11 m
Agenție

2 luni în urmă
7

36.000 €
11.94 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Frătăuții Vechi | ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3.014 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan,2000 mp ,parcelat, zona Fratau ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

40.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan,2000 mp ,parcelat, zona Fratau ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

11 luni în urmă
3

35.000 €
8.75 € / mp

Teren extravilan, 4000mp, Fratautii vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
8

86.000 €
96.000 €
17.55 € / mp

Teren intravilan ,4900 mp , 25ml front, Frataut ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

4.900 mp
4.900 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
4

37.000 €
39.000 €
19.73 € / mp

Teren intravilan, 1875mp, zona Aerodrom, Fratau ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

1.875 mp
1.875 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
15

115.000 €

Casa la rosu, teren 1675mp, Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

7 camere
350 mp
1.674 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

110.000 €
15.32 € / mp

Teren imprejmuit cu iaz indiguit, 7200mp, Frata ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

7.178 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

Mai mult de un an

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

190.000 €

Casa batraneasca, teren 19.000 mp, Fratautii Ve ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3 camere
97 mp
19.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
4.00 € / mp

Oportunitate unica de investitie-teren extravil ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

16.261 mp
16.261 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

190.000 €

Casa batraneasca, teren 19.000 mp, Fratautii Ve ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3 camere
97 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

102.000 €

casa de vanzare

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

102 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

1.632 €

Iepurasi de vinzare

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
9

75.000 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

4 camere
169 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

110.000 €
15.32 € / mp

Teren imprejmuit cu iaz indiguit, 7200mp, Frata ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

7.178 mp
7.178 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

190.000 €

Casa batraneasca, teren 19.000 mp, Fratautii Ve ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3 camere
97 mp
19.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
5

46.000 €
17.10 € / mp

Teren intravilan 2690 mp -Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

2.690 mp
2.690 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan,2000 mp ,parcelat, zona Fratau ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

4 luni în urmă
4

55.500 €
10.47 € / mp

Teren Extravilan | 52 ari | Maneuti | Front 26 ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

109.000 €

Casa / Vila de vanzare in Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

9 camere
350 mp
1.674 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

220.000 €

Ocazie:Casa 3 dormitoare -Fratautii vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

4 camere