Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

150 €

Vand cladire (spatiu comercial), 250mp util+800 ...

Budeni

250 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
3

15.000 €
4.17 € / mp

Teren constructie casa, Ilies, Dolhasca

Dolhasca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €

Casa de vanzare Oras Dolhasca, Judet Suceava

Central, Dolhasca

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €

Casa de vanzare Oras Dolhasca, Judet Suceava

Central, Dolhasca

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

La ~5km distanță

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

49.000 €

49.000!!!Casa de vanzare in sat Hartoape, Vanat ...

Bursuc-Vale

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
17

220.000 €

OPORTUNITATE!!! Casă cu iaz – cadru ...

Sirețel

La ~5km distanță

6 camere
470 mp
1.600 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

220.000 €

Vila cu suprafata de 588mp si1600mp teren langa ...

Sirețel

La ~5km distanță

4 camere
588 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

83.000 €

Casa 5 Camere Buda (Lespezi), Iasi

Lespezi

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

27.000 €

Teren intravilan cu casa locuibila - Centru Les ...

Lespezi

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
558 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

200.000 €
18.18 € / mp

Proprietate 12.000 mp in Tatarusi, sat Uda Buco ...

Tătăruși

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

55.000 €

garsoniera

Tătăruși

La ~10km distanță

1 camere
31 mp
Parter
1970
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

49.000 €

Casa de vanzare in Hartoape(Poienita), comuna V ...

Hârtoape

La ~10km distanță

97 mp
1.215 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~10km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

64.000 €

Casa de vanzare in Dolhestii Mari ,2400mp de te ...

Dolhești

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

29.000 €
17.06 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan 1700mp Dol ...

Dolhești

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

35.000 €

Vand casa Dolhestii Mari Suceava

Dolhești

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

22.000 €
12.22 € / mp

Teren 1.800 mp Intravilan Construibil Stancesti ...

Tudora

La ~10km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

76.500 €
30 € / mp

Teren Ultracentral in Rotunda

Rotunda

La ~10km distanță

2.550 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

63.800 €

Proprietate cu teren 719 mp ?i construc?ii | Va ...

Crivești (Vânători)

La ~15km distanță

145 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

100.000 €

Vand casa si teren

Pârcovaci

La ~15km distanță

4 camere
250 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

47.900 €

Vand casa Pascani( Valea Seaca 5 km de Pascani)

Valea Seacă

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

21.000 €

vand apartament urgent!

Broșteni

La ~15km distanță

3 camere
34 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

215.000 €

Casa constructie noua

Central, Broșteni

La ~15km distanță

4 camere
226 mp
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
11

100.000 €

Casa de vanzare | 100 mp utili | 430 mp teren | ...

Central, Broșteni

La ~15km distanță

4 camere
100 mp
430 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

26.900 €
5 € / mp

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

La ~15km distanță

5.380 mp
5.380 mp teren