Proprietăți unice: 1118
Proprietari: 304
Agenție

1 săptămână în urmă
2

53.000 €

Teren extravilan in suprafa?a de 5300 mp - Liva ...

Central, Zalău

f.s. 50 m
Agenție

1 săptămână în urmă
19

556.000 €

Oportunitate Unica Spatiu Comercial+ Hala+Cladi ...

Central, Zalău

6.800 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

225.000 €

Casa de vanzare 3 camere, zona linistita.

Stana

3 camere
155 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

225.000 €

Casa de vanzare 3 camere, zona linistita.

Central, Zalău

3 camere
155 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

66.900 €

Mansarda de vanzare

Nord, Zalău

3 camere
50 mp
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă

108.200 €

Apartament 3 camere cu GRADINA, 2 parcari, zona ...

Central, Zalău

3 camere
73 mp
Parter
1E
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

57.000 €

Apartament 3 camere 44mp zona Kaufalnd mobilat ...

Est, Zalău

3 camere
44 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

5 zile în urmă
10

105.000 €

Apartament cu trei camere, zona ultracentrala

Ultracentral, Zalău

3 camere
80 mp
Parter
1981
Agenție

1 lună în urmă
7

282.000 €

Casa noua Dva nord 234mp cu 6 ari teren mobilat ...

Est, Zalău

3 camere
234 mp
600 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
3

110.000 €
87.30 € / mp

Teren Intravilan 1260mp zona strazii Crasnei 87 ...

Periferie, Zalău

1.260 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

285.000 €

Casa 120mp zona strazii Crasnei finisata mobila ...

Periferie, Zalău

3 camere
120 mp
400 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
4

87.300 €
65.15 € / mp

Teren Intravilan 1340 mp -5minute de Casa Armat ...

Dumbrava 2, Zalău

1.340 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

40.000 €
32.63 € / mp

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Periferie, Zalău

1.226 mp teren
f.s. 20 m
Pădure
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

202.000 €
48.10 € / mp

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Periferie, Zalău

4.200 mp teren
f.s. 25 m
Livadă
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
166.67 € / mp

Teren Intravilan zona d-va 2 600mp cu toate uti ...

Dumbrava 2, Zalău

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

87.500 €

Apartament 2 camere 50.5mp+beci6.7 Gh.Doja bloc ...

Central, Zalău

2 camere
51 mp
Parter
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

59.000 €

CASĂ CU TEREN DE VÂNZARE ÎNTRO ZONĂ FRUMOASĂ S ...

Deleni

4 camere
1.000 mp
40.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

219.500 €

Casa P+1E zona Starzii Iasului -6 ari teren mob ...

Nord, Zalău

3 camere
150 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

205.000 €

Casa noua 110mp cu garaj Zona Sarmas semifinisa ...

Porolissum, Zalău

3 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

250.000 €

Casa 240mp zona Bradet mobilata utilata-SEMINEU ...

Periferie, Zalău

5 camere
240 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

38.800 €

Garsoniera 27mp etajul 1 finisata mobilata util ...

Sud, Zalău

1 camere
27 mp
Etaj 1 / 4
1983
Agenție

1 lună în urmă
10

129.000 €

Apartament 6 camere Gh.Doja 120mp +garaj sub bl ...

Central, Zalău

6 camere
120 mp
Etaj 2 / 4
1984
Agenție

1 lună în urmă
8

120.000 €

Apartament 3 camere 72mp Spital mobilat utilat ...

Sud, Zalău

3 camere
72 mp
Etaj 2
1984
Agenție

1 lună în urmă
10

104.000 €

Apartament 3 camere 67mp Ultracentral mobilat u ...

Central, Zalău

3 camere
67 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
9

98.500 €

Apartament 3 camere 72mp Bradet-finisat mobilat ...

Est, Zalău

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
1983
Agenție

1 lună în urmă
9

98.800 €

Apartament 4 camere 90mp- Ultracentral Pret 9 ...

Central, Zalău

4 camere
88 mp
Etaj 3 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

99.000 €

Apartament 4camere 88mp zona Scala finisat frum ...

Central, Zalău

4 camere
80 mp
Etaj 4
1983
Agenție

1 lună în urmă

93.000 €
95.000 €

3 Camere Bradet 70mp finisat mobilat utilat 93. ...