Proprietăți unice: 1118
Proprietari: 304
Agenție

Ieri
5

37.900 €

Apartament 2 camere 40mp zona Centrului de Tran ...

Dumbrava 2, Zalău

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 zile în urmă
6

127.500 €
85 € / mp

Teren Intravilat 15 ari Livada Meses ptr constr ...

Est, Zalău

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
33

220.000 €

Proprietate OFF-GRID 5,76 Ha. Casa tradiționala ...

Sâncraiu Almașului

4 camere
242 mp
57.600 mp teren
2012

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Porolissum-Sarmas toate ...

Porolissum, Zalău

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

42.000 €

Garsoniera 25mp zona Spital Judetean finisata m ...

Dumbrava 2, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 4
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
7

67.900 €

Apartament 2 camere 50mp zona Spital Judetean m ...

Est, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1983
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

56.000 €

Casa taraneasca autentica in Simisna, Salaj – 2 ...

Șimișna

5 camere
228 mp
2.100 mp teren
Individuală
Agenție

1 săptămână în urmă
3

58.000 €

Apartament 3 camere 66mp zona Stadion Pret 580 ...

Exterior Vest, Zalău

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 5
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
10

308.000 €

Casa D+P+M zona Grdina Poporului finisata +9 ar ...

Central, Zalău

5 camere
250 mp
900 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

33.000 €

Garsoniera 26mp bloc de ap finisata mobilata 33 ...

Central, Zalău

1 camere
26 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

34.000 €

Grasoniera 30 mp Porolissum mobilata Pret 34.00 ...

Porolissum, Zalău

1 camere
30 mp
Parter / 4
1984
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

150.000 €

Apartament cu 4 camere 90mp+garaj sub bloc fini ...

Central, Zalău

4 camere
90 mp
Etaj 3 / 4
1984
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

269.000 €

Casa individuala finisata cu 5 camere, Garaj, S ...

Central, Zalău

5 camere
190 mp
450 mp teren
2017
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

104.500 €
160.03 € / mp

Teren de vanzare, 653 mp, pe strada C. Coposu c ...

Exterior Vest, Zalău

653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

285.000 €

Casa de vanzare ultracentrala!

Ultracentral, Zalău

3 camere
Agenție

Ieri
12

93.000 €

Apartament 3 camere,et.2, finisat ,mobilat,Brad ...

Central, Zalău

3 camere
70 mp
1985
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

37.900 €

Apartament 2 camere de vanzare

Central, Zalău

2 camere
40 mp
Etaj 4
2019
Agenție

Ieri
7

31.000 €

Garsoniera de vanzare cu o camera 29 mp

Central, Zalău

1 camere
28,81 mp
4E
Agenție

Ieri
19

270.000 €

Casa de vanzare 5 camere, terasa inchisa, garaj ...

Central, Zalău

6 camere
195 mp
450 mp teren
Agenție

Ieri
4

70.000 €
23.33 € / mp

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

32.000 €

Vand casa din caramida

Aleuș

4 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

72.000 €

Vand aprtament cu doua camere

Dumbrava 2, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

0 €

vând 2,case într-o curte

Cuzăplac

4 camere
200 mp
1.400 mp teren
Duplex
Agenție

Ieri
9

38.000 €

Garsoniera de vanzare 30 mp zona centrala etaj ...

Central, Zalău

1 camere
30 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

28.500 €
31.35 € / mp

Teren intravilan, 909mp, loc. Ciumarna, jud. Sa ...

Ciumărna

909 mp teren
Agenție

Ieri
2

28.500 €
31.35 € / mp

Teren intravilan, 909mp, loc. Ciumarna, jud. Sa ...

Românași

909 mp
909 mp teren
Agenție

Ieri
12

59.900 €

Apartament 3 camere de vanzare Zona Clinica Hal ...

Central, Zalău

3 camere
61 mp
1985
Proprietar
Comision 0%

Ieri
14

68.000 €

Apartament 2 camere.....

Ortelec

2 camere
50 mp
Etaj 1