Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

350.000 €

Teren cu casa Badon

Badon

4 camere
375 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €

Casa de vanzare, in Hereclean

Badon

4 camere
91 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

125.000 €

Spatiu comercial 4 camere 215 mp utili cu un va ...

Hereclean

La ~5km distanță

214 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.000 €

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~5km distanță

f.s. 47 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~5km distanță

6.550 mp
6.550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

38.000 €
11.18 € / mp

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~5km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

850 €

Vand hale si cladire birouri 950 mp utili

Hereclean

La ~5km distanță

940 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

390.000 €
10.83 € / mp

Teren comercial de 3,6 hectare, acces asfaltat

Hereclean

La ~5km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

85.000 €

Casa de vanzare, in Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
1.439 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €

Casa de vanzare, in Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
1.439 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

25.010 €

Scoatem la vanzare trei case in faza de proiect

Hereclean

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
112 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

99.000 €
15.11 € / mp

Teren de vanzare, Hereclean, oportunitate inves ...

Hereclean

La ~5km distanță

6.550 mp
6.550 mp teren
f.s. 47 m
Agenție

4 zile în urmă
4

70.000 €
23.33 € / mp

De vanzare teren 3000mp Hereclean cu front de 6 ...

Hereclean

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 52 m
Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~5km distanță

f.s. 52 m
Agenție

2 luni în urmă
4

25.400 €
8.76 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

48.900 €
8.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Hereclean in su ...

Hereclean

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

49.800 €
12.45 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

155.000 €

Vand sau schimb cu apartament Casa individuala

Crișeni

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

122.000 €

De Vanzare Spatiu Comercial Zalau/Criseni, 105 ...

Crișeni

La ~5km distanță

150 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
18

249.000 €
270.000 €

Imobil hotel , 600mp, zona Perfierie

Crișeni

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
71.05 € / mp

Teren intravilan/extravilan centura Zalau, 8200 ...

Crișeni

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

7 luni în urmă
18

180.000 €

Casa 3 dormitoare, 2 bai, garaj dublu

Crișeni

La ~5km distanță

3 camere
153 mp
429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

136.000 €

Apartament de vanzare

Crișeni

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

1.500 €
0.26 € / mp

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €

Apartamente de 110 m patra?i Criseni

Crișeni

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Etaj 2 / 2
2020
Agenție

2 luni în urmă
2

81.200 €
40 € / mp

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~5km distanță

2.030 mp
2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

149.000 €

Vand casa constructie noua cu 900 mp teren cu v ...

Crișeni

La ~5km distanță

123 mp
900 mp teren