Proprietăți unice: 1118
Proprietari: 304
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

42.999 €

Apartament de vanzare

Central, Șimleu Silvaniei

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

60.000 €

Apartament 2 camere de vanzare

Central, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

29.900 €
31.000 €

Garsoniera 24mp zona Unitatea Militara

Dumbrava 2, Zalău

1 camere
24 mp
Etaj 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

54.500 €

Apartament 2 camere strada Tudor Vladimirescu 5 ...

Est, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 10 / 10
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 54,500 € și 60.000 €
Agenție

3 zile în urmă
5

37.900 €

Garsoniera finisata 30 mp etaj 3 zona Tudor Vla ...

Central, Zalău

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

38.000 €

Garsoniera de vanzare Bloc Echinox, Zalau

Central, Zalău

1 camere
30 mp
Etaj 3
Agenție

3 zile în urmă
5

50.000 €
6.94 € / mp

Teren de vanzare Zalau Livada scpp,pret 700e ar ...

Central, Zalău

7.200 mp
7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

112.000 €

0% Comision, Apartament Nou cu 4 camere, zona l ...

Central, Zalău

4 camere
90 mp
Etaj 1 / 2
2025
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

108.200 €

Apartament 3 camere cu GRADINA, 2 parcari, zona ...

Central, Zalău

3 camere
73 mp
Parter / 1
1E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

136.000 €

0% Comision, Apartament NOU 4 camere 90 mp , Li ...

Central, Zalău

4 camere
90 mp
Etaj 1 / 2
2025
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

35.000 €
58.33 € / mp

Vanzare teren Str. Cerbului

Exterior Vest, Zalău

600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
18

556.000 €

Oportunitate Unica Spatiu Comercial+ Hala+Cladi ...

Central, Zalău

6.800 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

61.000 €

Benesat - GOSPODARIE utilata DE VANZARE

Benesat

3 camere
95 mp
2.500 mp teren
1955
Agenție

6 zile în urmă
4

23.000 €

De vanzare garsoniera sala sportului pret 23000 ...

Central, Zalău

4 camere
25 mp
Agenție

6 zile în urmă
5

23.500 €

Casa de vanzare, cu o suprafata de 16 ari de te ...

Horoatu Crasnei

3 camere
67 mp
1.600 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

38.000 €

Casa de vanzare 9km ZALAU

Central, Zalău

4 camere
180 mp
180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

38.000 €

Casa de vanzare 9km ZALAU

Exterior Vest, Zalău

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren Intravilant cu un Formidabil View /Privel ...

Est, Zalău

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

93.000 €

Apartament 4 camere Porilissum 80mp Pret 93.000 ...

Porolissum, Zalău

4 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

60.000 €

Vand casa 144m Babeni Salaj

Băbeni

144 mp
400 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
20

220.000 €

Proprietate OFF-GRID 5,76 Ha. Casa tradi?ionala ...

Zimbor

4 camere
242 mp
57.600 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

33.000 €

Garsoniera utilata si mobilata

Central, Zalău

1 camere
26 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

37.500 €

Garsoniera de vanzare etajul 1, Zalau

Central, Zalău

1 camere
24 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

75.000 €

Apartament spatios de 3 camere in zona Nord

Nord, Zalău

3 camere
68 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

64.000 €

Apartament nou, disponibil la un pret excelent!

Central, Zalău

2 camere
40 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

64.000 €

Apartament nou, disponibil la un pre? excelent!

Central, Zalău

2 camere
40 mp
2026
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

44.000 €

Garsoniera 30 mp - etajul 3 - zona Uz Casnic

Central, Zalău

1 camere
30 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

37.000 €

Vand garsoniera 30mp

Stana

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

218.000 €
77.44 € / mp

Teren Intravilan ptr case 28.15 ari cu utilitat ...

Periferie, Zalău

2.815 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

70.000 €

Imi vand casa

Central, Cehu Silvaniei

80 mp
17 mp teren