Proprietăți unice: 72
Proprietari: 11
Agenție

6 zile în urmă
5

79.250 €
50 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare Cornu, Prahova ...

Cornu

1.585 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

220.000 €

Casă de poveste în Cornu – lini ...

Cornu

4 camere
162 mp
626 mp teren
Agenție

Ieri

999.000 €

Vila premium cu piscina

Cornu

7 camere
650 mp
2.883 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

120.000 €

Teren + casa central vanzare Cornu de Jos Praho ...

Cornu

3 camere
88 mp
Agenție

6 zile în urmă
6

79.250 €
50 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare Cornu, Prahova | 50 ...

Cornu

1.585 mp
1.585 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

94.000 €
49.95 € / mp

Teren intravilan construibil 1882 mp, front 40 ...

Cornu

1.882 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

185.000 €
199.999 €

Casa noua, P+M, 4 camere, terasa, teren 550 m2, ...

Cornu

4 camere
93,85 mp
550 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

1.462.635 €
1.208.790 €

REV2005464 Vila premium cu piscina

Cornu

10 camere
650 mp
2.883 mp teren
2026
Agenție

7 luni în urmă
6

209.000 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN// CORNU DE JOS

Cornu

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

209.000 €
219.900 €

CASA DE VACANTA//CORNU DE JOS

Cornu

6 camere
400 mp
916 mp teren
1993
Agenție

10 luni în urmă
58

265.000 €

CASA IN ZONA LINISTITA/MOBILATA/UTILATA/TEREN I ...

Cornu

7 camere
190 mp
5.116 mp teren
1993
Agenție

10 luni în urmă
7

22.900 €
28.63 € / mp

Teren de vanzare Breaza Cornu iesire la DN 1

Cornu

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
32

250.000 €

CASA (VILA) DE VANZARE IN CORNU

Cornu

5 camere
255 mp
2.120 mp teren
2009
Agenție

Mai mult de un an
7

79.000 €
15.76 € / mp

Cornu, Prahova, teren intravilan. 5.012mp, cu d ...

Cornu

5.012 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

190.000 €

Cornu - casa P+M - teren 506mp - 190000 Euro

Cornu

4 camere
137,5 mp
506 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

190.000 €

Casa P+M - Cornu de Sus

Cornu

105 mp
506 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

125.000 €

Apartament 2 camere

Cornu

2 camere
47 mp
Etaj 6
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

89.000 €

Casa Cornu de Jos Veteranilor 1

Cornu

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €

Casa de vanzare Cornu de jos, comuna Draganesti

Cornu

2 camere
67 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

91.959 €
29 € / mp

Teren intravilan 3171 mp | Cornu | 29 /mp

Cornu

3.171 mp
3.171 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

105.000 €

Casa corp C1 84mp + casa corp C2 51mp+garaj+ gr ...

Cornu

4 camere
125 mp
889 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

62.000 €
59.50 € / mp

Teren ideal pentru casa de vis in Cornu utilita ...

Cornu

1.042 mp
1.042 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

351.800 €

Cornu, Vedere la Padure, Vila D+P+M, 3300mp ter ...

Cornu

6 camere
275 mp
3.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

68.000 €

COMISION 0% | Teren 2,432mp | Cornu de Jos (Cor ...

Cornu

f.s. 16 m
Agenție

2 luni în urmă
20

90.000 €

Vanzare Casa Campina -Cornu DN1

Cornu

6 camere
295 mp
1.513 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

60.000 €

Cornu de Jos - casa Batraneasca + teren 1343mp ...

Cornu

2 camere
55 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

295.000 €

Cornu de Jos - casa P + 2 E - teren 1000mp - 29 ...

Cornu

8 camere
250 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

96.500 €
54.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cornu de Jos

Cornu

1.755 mp
1.755 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

138.500 €

Cornu de Jos - duplex - 138500 Euro/Neg.

Cornu

3 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

150.000 €

Casa de vanzare in Pucioasa!

Cornu

4 camere
164 mp