Proprietăți unice: 72
Proprietari: 11
Agenție

4 luni în urmă
20

215.000 €

Casa de vacanta cocheta in Cornu renovata 2023!

Cornu

4 camere
130 mp
Agenție

5 luni în urmă
20

355.000 €

Vila Delux P+1 cu terasa ?i garaj + teren intra ...

Cornu

5 camere
783 mp
783 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

35.000 €
26.92 € / mp

Teren intravilan 1.300 mp in Cornu de Jos, Prah ...

Cornu

1.300 mp
1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă

81.000 €
45 € / mp

Cornu de Jos - teren intravilan 1800mp - 45 Eur ...

Cornu

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

139.000 €

Investitie ideala - Cladire cu Spatiul Comercia ...

Cornu

500 mp utili
2003
Agenție

5 luni în urmă
19

190.000 €

Cornu Villas - Valea Prahovei 4 Camere - Casa I ...

Cornu

4 camere
93 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

209.000 €
219.900 €

CASA DE VACANTA//CORNU DE JOS

Cornu

7 camere
400 mp
916 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

960.000 €

Vila deosebita 9 camere - Cornu de Jos

Cornu

9 camere
615 mp
1.784 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

1.100.000 €
47.12 € / mp

Mountain Plateau - 23.345 SQM - Exclusive Estat ...

Cornu

23.345 mp
23.345 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

195.920 €
40 € / mp

4898 MP Teren Intravilan | Prahova - Cornu De J ...

Cornu

4.898 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
9

125.000 €

Cornu de Sus - casa - teren 1500 mp - 130000 Eu ...

Cornu

2 camere
85 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 125,000 € și 130.000 €
Agenție

1 lună în urmă
20

285.000 €

Casa in comuna Cornu

Cornu

160 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

120.000 €

Casa ?i teren in Cornu-Prahova

Cornu

112 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

119.000 €

Vanzari case,vile

Cornu

126 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

27.000 €
41.99 € / mp

Teren de vanzare Cornu 643 mp

Cornu

643 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

175.000 €

Casa de vanzare Cornu

Cornu

240 mp
880 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

228.000 €

Casa de vanzare in Cornu P+M

Cornu

240 mp
1.461 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

80.600 €
42 € / mp

Teren de vanzare Cornu 1919 mp

Cornu

1.919 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.400.000 €

Pensiune turistica de vanzare Cornu, Valea Prah ...

Cornu

1.200 mp utili
9.000 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

80.835 €
51 € / mp

Teren de vanzare in Cornu 1585 mp - Negociabil

Cornu

1.585 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

115.650 €
50 € / mp

Teren de vanzare Cornu de Jos

Cornu

2.313 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

96.500 €
54.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cornu de Jos

Cornu

1.755 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

64.000 €

Casa de vanzare Cornu SUPER OFERTA

Cornu

100 mp
1.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

209.000 €
248.000 €

Vila Cornu D+P+E Cornu

Cornu

350 mp
916 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
20

350.000 €

Vila deosebita P+E Cornu

Cornu

250 mp
783 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

260.000 €

Proprietar, vand Casa Cornu de Jos, Prahova

Cornu

4 camere
177 mp
Agenție

7 luni în urmă
20

450.000 €

Vila de vanzare cu 6 camere in Cornu (teren 6.6 ...

Cornu

6 camere
275 mp
6.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

185.000 €
200.000 €

Casa Noua de Vanzare in Cornu de Jos

Cornu

115 mp
650 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
20

260.000 €

Vila de vanzare Cornu de Jos

Cornu

177 mp
2.404 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
20

185.000 €

Vila de vanzare Cornu de Jos

Cornu

185 mp
1.746 mp teren