Apartamente Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
14

95.000 €

Vanzare apartament 2 camere, bloc nou, White To ...

Buștenari

2 camere
68 mp
9E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

30.000 €

Telega, sat Bustenari, PH - teren si casa de va ...

Buștenari

2.145 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
14

21.900 €
22.900 €
19.30 € / mp

Teren in sat, cu fundație casa P+1, vedere larg ...

Doftana

La ~5km distanță

1.135 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

28.000 €

Casa in Telega----28.000e

Telega

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

Mai mult de un an
16

79.900 €

Spatiu comercial in Telega-- 79.900e

Telega

La ~5km distanță

1 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

83.000 €

Casa de vacanta la Telega, langa Campina

Telega

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
Agenție

10 luni în urmă
20

120.000 €

Casa de vanzare Telega, Prahova

Telega

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
15 € / mp

Vinzare teren 3000 m.p. in com. Telega, jud. PH

Telega

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

39.000 €

●Spatiu comercial in Telega,teren 250m,S= ...

Telega

La ~5km distanță

135 mp utili
1973
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

59.000 €

Casa in Telega-59.000e

Telega

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
686 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

147.100 €

Apartament 2 Camere Ansamblu Rezidential Campin ...

Telega

La ~5km distanță

2 camere
99 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 147,100 € și 155.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

75.000 €

Casa + Anexa de vanzare in Comuna Telega, Jud. ...

Telega

La ~5km distanță

52 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

31.000 €

Casa batraneasca stil romanesc + 875 mp teren | ...

Telega

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
875 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

130.000 €

Casa complet mobilata si utilata in comuna Tele ...

Telega

La ~5km distanță

4 camere
218 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

35.000 €
24.60 € / mp

De vanzare teren Telega

Telega

La ~5km distanță

1.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

40.000 €

Vanzare casa Telega

Telega

La ~5km distanță

104 mp
922 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

49.000 €

Casa in Telega--49.000e

Telega

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
1.005 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

27.000 €
8.73 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Telega

Telega

La ~5km distanță

3.092 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

18.500 €
4.20 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Telega

Telega

La ~5km distanță

4.404 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

180.000 €

Teren intravilan in Telega--17.131 mp--180.000e

Telega

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
22.73 € / mp

Teren intravilian Telega

Telega

La ~5km distanță

660 mp
660 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

121.000 €

Apartament 2 Camere Ansamblu Rezidential Campin ...

Telega

La ~5km distanță

2 camere
79 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
8

150.000 €
100 € / mp

Teren si doua tiny houses (proprietar).

Telega

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

22.000 €

Casa Telega de vanzare

Telega

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
Agenție

10 luni în urmă
14

179.000 €

OPORTUNITATE VILA POIANA CAMPINA

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
137 mp
727 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
38

45.000 €

Casa demolabila și teren 800mp cu toate utilit ...

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

5 camere
82 mp
800 mp teren
f.s. 26.299999237061 m
Agenție

1 lună în urmă
24

120.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere in Poiana Campina

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
340 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
12

24.000 €

Casa Poiana Campina, Str. Ragman, Jud. Prahova

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
867 mp teren
1965
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

159.000 €
129.000 €

Casa in Poiana Campina--159.000e

Poiana Câmpina

La ~5km distanță

7 camere
250 mp
1.521 mp teren