Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Azi
5

165.000 €

Casă P+1 de vânzare · Lacul Verde, T& ...

Zahanaua

4 camere
150 mp
700 mp teren
f.s. 16.5 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
20

240.000 €

Vila P+1+Pod – Targsoru Vechi

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

7 camere
120 mp
2.274 mp teren
f.s. 9.4300003051758 m
Agenție

1 lună în urmă
11

170.000 €

CASA STREJNICU 5 CAMERE

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

6 camere
210 mp
517 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

195.000 €

Casa la cheie 3 dormitoare

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
170 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
11

219.999 €

Agentia imobiliara VIGAFON vinde casa 4 camere ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
354 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

56.000 €
69.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Strejnicu

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

803 mp
803 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

280.000 €

Vila spa?ioasa Strejnicu S+P+1E+M, 8 camere, ga ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

8 camere
345 mp
595 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
20

165.000 €

Casa cu mansarda in zona lini?tita

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
504 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

189.500 €

?Vila de Lux ?i Afacere la Cheie Centru Valea C ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

42.300 €

Apartament 2 camere, Ploiesti, zona Vest

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 4
1974
Agenție

1 lună în urmă
20

164.500 €

Casa 5 camere, P+M, Targsoru Vechi - 164.500 eu ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
504 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

195.000 €

Casă nouă cu 4 camere, 450mp teren, S ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
450 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
9

165.000 €

Casa de vanzare, Targsoru Vechi, Prahova, ECX09 ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

1 lună în urmă
15

270.000 €

Casa la rosu. Strejnicu. 6 camere

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

6 camere
500 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

140.000 €

//CASA DE VANZARE // STREJNIC//

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

221 mp
552 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

245.000 €

Case premium+++ 180mp+22mp terasa. strejnicu ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

270.000 €

Casa la rosu. Strejnicu. 6 camere

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

6 camere
500 mp
1.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

210.000 €

Vila cu teren 2.200 mp, sat Tariceni-comuna ?ir ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

5 camere
2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

494.000 €
493.51 € / mp
520.000 €

Teren intravilan de vanzare | 10.001 MP | Ploie ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

1.001 mp
1.001 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

400.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

19.900 €
49.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Magurele, Prahova | ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

180.000 €

TEREN+CONSTRUCTIE 6 CAMERE

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

6 camere
1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

129.000 €

Agentia imobiliara VIGAFON vinde casa 4 camere ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
1.266 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

98.000 €

Vanzare casa, 4 camere, Strejnicu, Prahova

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
287 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

155.000 €

Strejnicu - casa P + M, 1000 mp teren, toate ut ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

9 camere
209 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

120.000 €

Casa de vanzare in Strejnicu ideala pentru locu ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
520 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

10.000 €
25.58 € / mp

Teren de vanzare Strejnicu

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

391 mp
391 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.895 €
0.87 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/6, Targusoru Vech ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

80.000 €
17.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare Targsor, zona Zalha ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4.555 mp
4.555 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

195.000 €

Vila deosebita in Strejnicu

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4 camere
450 mp
450 mp teren