Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

50.000 €

Casa si teren de vanzare com Baltesti

Bălțești

3 camere
86 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

1.700.000 €

4 IZVOARE de APA/ FABRICA CONSERVATA

Bălțești

554 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

2.250.000 €

Fabrica de imbuteliere Baltesti

Bălțești

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Teren intravilan si casa batraneasca

Bălțești

5 camere
100 mp
2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

599.999 €
666.999 €

Boutique Luxury Retreat + Restaurant | Operatio ...

Sfăcăru

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

51.000 €

Vind casa direct proprietar comision 0%

Sfăcăru

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

55.000 €

Vand casa in comuna Baltesti

Sfăcăru

La ~5km distanță

3 camere
60 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

Vila-Pensiune Munte

Podenii Vechi

La ~5km distanță

7 camere
160 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

24.900 €
10.20 € / mp

Teren intravilan 2440 m2

Podenii Vechi

La ~5km distanță

2.440 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100.000 €

Casa Vila Munte

Podenii Vechi

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

50.000 €

Vind casa direct proprietar deci comisionul la ...

Podenii Noi

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

32.240 €
13 € / mp

Teren 2480mp Sat Ghiocel, Comuna Podenii Noi

Podenii Noi

La ~5km distanță

2.480 mp
2.480 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

58.500 €

Casa 5 camere | Teren 1005 mp | Utilita?i compl ...

Podenii Noi

La ~5km distanță

4 camere
84 mp
84 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

220.000 €

Casa, 5 camere, constructie 2022, teren 1000mp, ...

Podenii Noi

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

48.500 €
13.94 € / mp

Teren de construit, acces asfaltat, 3478 mp

Podenii Noi

La ~5km distanță

3.478 mp
3.478 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
20

220.000 €

Vila moderna de vanzare I Panouri solare I Mehe ...

Podenii Noi

La ~5km distanță

5 camere
185 mp
1.073 mp teren
Agenție

6 zile în urmă

365.000 €

Casa extinsa 8 camere, garaj, teren 1300mp , zo ...

Podenii Noi

La ~5km distanță

8 camere
300 mp
1.300 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
38

365.000 €

Casa extinsa 8 camere, garaj, teren 1300mp , zo ...

Podenii Noi

La ~5km distanță

8 camere
385 mp
1.300 mp teren
1985
Agenție

10 luni în urmă
3

38.000 €
12.86 € / mp

TEREN MEHEDINTA PRAHOVA

Mehedința

La ~5km distanță

2.955 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

220.000 €

Casa, 5 camere, constructie 2022, teren 1000mp, ...

Mehedința

La ~5km distanță

4 camere
260 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
24

220.000 €

Vilă modernă de vanzare I Panouri solare I Mehe ...

Mehedința

La ~5km distanță

5 camere
185 mp
1.073 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

23.000 €

Casa de vinzare in judetul Buzau

Bărzila

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

70.656 €
11.78 € / mp

teren intravilan de vanzare

Gornet

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

70.656 €
11.78 € / mp

teren intravilan de vanzare

Gornet

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

199.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Casa de Vacanta zona ...

Păcureți

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
1.500 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

9 luni în urmă
1

108.200 €
2 € / mp

Teren extravilan-Com. Pacureti-Jud. Prahova

Păcureți

La ~5km distanță

54.100 mp teren
f.s. 101 m
Pășune
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

22.000 €
3.46 € / mp

Teren de vanzare 6.352 mp Slavu (Prahova), extr ...

Păcureți

La ~5km distanță

6.352 mp
6.352 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

35.000 €

Casa + teren de vanzare in matita

Matița

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

34.000 €

Casa la aer ?i Saramura

Cuib

La ~5km distanță

85 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

34.500 €

Casa fundatia de beton, pereti caramida presa, ...

Bogdănești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp