Proprietăți unice: 32
Proprietari: 10
Agenție

3 zile în urmă
11

165.000 €

Casa Mocira | Strada privata | Garaj | Terasa B ...

Central, Seini

3 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

125.000 €

Casa de vanzare Seini

Central, Seini

4 camere
280 mp
280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

125.000 €

Casa de vanzare Seini

Central, Seini

4 camere
280 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

105.000 €

Casă spațioasă cu garaje în Seini | De Vanzare ...

Central, Seini

4 camere
120 mp
1.295 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

26.999 €
18.76 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Seini

Central, Seini

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
12

2.470.000 €
89.11 € / mp

Plantatie de afine la cele mai inalte standarde ...

Vest, Seini

27.720 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
2.43 € / mp

1.72 ha TEREN DE VANZARE - Seini

Periferie, Seini

17.250 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

119.000 €

Casa de vanzare Parter + Masarda

Central, Seini

4 camere
155 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

90.000 €

Casa de vanzare in Seini - strada Horea

Central, Seini

4 camere
120 mp
810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

45.000 €

Vand apartament Seini

Central, Seini

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

54.000 €

Casa, teren si casuta mobila de vanzare, cu pan ...

Central, Seini

4 camere
76 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

124.850 €

Casa de vanzare in Seini, pe strada Tudor Vladi ...

Central, Seini

5 camere
112,06 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

84.000 €

vand casa semifinisata localitatea Seini

Central, Seini

3 camere
120 mp
120 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 84,000 € și 84.500 €
Agenție

1 lună în urmă
5

70.000 €
4.83 € / mp

Teren 14500 MP in Sabisa langa Soseaua Principa ...

Central, Seini

14.500 mp
14.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

109.000 €

CASA in Seini Ideala pentru cei care cauta lini ...

Central, Seini

2 camere
110 mp
1.160 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

127.000 €

De Vanzare Casa 3 Dormitoare/Garaj/Terasa cu Te ...

Central, Seini

4 camere
104 mp
650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

26.999 €
18.76 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Seini

Central, Seini

1.439 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

124.850 €

Casa moderna, luminoasa ?i spa?ioasa

Exterior Vest, Seini

4 camere
150 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

124.850 €

Casa, Beci, Terasa Acoperita, Magazie, Carport, ...

Central, Seini

4 camere
150 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

27.000 €
1 € / mp

Oferta! Teren Intravilan Seini 5250MP

Central, Seini

27.000 mp
27.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

195.000 €

Casa P+M de vanzare, Seini - Maramures

Central, Seini

6 camere
180 mp
1.650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

109.000 €

Casa cu teren de vanzare Seini

Central, Seini

2 camere
119 mp
1.160 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

79.900 €

Casa de vanzare Seini, 1338mp teren, disponibil ...

Central, Seini

4 camere
120 mp
1.338 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

99.000 €

Casa de vanzare in Seini

Central, Seini

3 camere
700 mp
700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

79.900 €

Casa si teren de vanzare zona centrala - oras S ...

Central, Seini

3 camere
120 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

72.000 €
12 € / mp

Seini, str. Tineretului, 60 ari teren

Seini

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.000 €

casa de vanzare

Central, Seini

100 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

84.500 €

vand casa semifinisata

Central, Seini

125 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

54.000 €

Vand proprietate in Seini: casa, teren ?i casu? ...

Central, Seini

4 camere
26 mp
Proprietar