Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oază de liniște – teren de vânzare 6.725 mp

Hoteni

6.725 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

88.000 €

Casa traditionala+teren 9.035mp in Breb,Maramur ...

Breb

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
9.035 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

88.000 €

Casa traditionala+teren 9.035mp in Breb,Maramur ...

Breb

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

99.500 €

Casa traditionala din lemn + anexa, teren 58 ar ...

Breb

La ~5km distanță

3 camere
106 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

199.000 €

Breb Casa si business PGL

Breb

La ~5km distanță

3 camere
170 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

78.000 €
3.74 € / mp

Teren 20,876mp Breb / Drumul Principal

Breb

La ~5km distanță

20.876 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

11.000 €
5.74 € / mp

Teren 1,915mp Breb / Drumul Principal

Breb

La ~5km distanță

1.915 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

469.000 €

Pensiune cu 10 camere de vânzare în Breb

Breb

La ~5km distanță

10 camere
384 mp utili
2012
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Breb

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

179.900 €

Doua case in stil maramuresean de vanzare in Br ...

Breb

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.123 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

38.000 €
40.000 €

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare

Hărnicești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
4.890 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

6.200 €
0.97 € / mp

Teren 6,377mp Harnicesti / Strada Principala

Hărnicești

La ~5km distanță

6.377 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă

61.900 €

Casa / Vila cu 2 camere de vanzare

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

155.000 €

Casa de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

570.000 €

Pensiune de vanzare

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

4 camere
700 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

220.000 €

Casa cu 5 camere + anexa, curte + gradina propr ...

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

4 camere
294 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

68.900 €

Casă cu potențial imens P+M, teren 7,91 ari, zo ...

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

5 camere
103 mp
791 mp teren
2011
Agenție

1 lună în urmă

480.000 €
82.29 € / mp

Oportunitate Investitie Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

5.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

147.000 €

De vanzare casa individuala in Ocna Sugatag 3 c ...

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

3 camere
93 mp
466 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

126.000 €

Casa / Vila cu 6 camere de vanzare

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
990 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

480.000 €

Oportunitate Investitie Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

f.s. 200 m
Agenție

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oaza de lini?te teren de vanzare 6.725 mp

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.725 mp
6.725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

630 mp
630 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

155.000 €

Casa de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

88.000 €

Casa traditionala+teren 9.035mp in Breb,Maramur ...

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
9.035 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

179.900 €

Doua case in stil maramuresean de vanzare in Br ...

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
1.123 mp teren