Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
4

39.000 €
14.55 € / mp

Teren de vânzare | 28 ari | 1.390 de euro/ar | ...

Culcea

2.680 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

126.000 €

Casa individuala in Catalina

Culcea

3 camere
82 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

66.500 €
19 € / mp

Culcea, 35 ari teren

Culcea

3.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9.200 €
2.88 € / mp

Teren extravilan Culcea

Culcea

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
10

139.000 €

Constructie la rosu Săcălăș ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

12 camere
190 mp
740 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

78.000 €
20 € / mp

Catalina, 39 ari teren

Săcălășeni

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren de vanzare in Sacalaseni - zona case noi ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
11.79 € / mp

Teren intravilan 7.631 mp – Săcălășeni, lângă B ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

7.631 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
19

145.000 €

Vila premium | 315 mp construiti | Teren 1.600 ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

5 camere
230 mp
1.600 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 145,000 € și 155.000 €
Agenție

3 luni în urmă
14

135.000 €

Sacalaseni, casa finisata, 7 ari teren

Săcălășeni

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

27.600 €
12 € / mp

Teren Sacalaseni

Săcălășeni

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

119.900 €

Casa Sacalaseni / Noua / 150 mp Utili

Săcălășeni

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

360.000 €
126.000 €

Casa individuala zona Parc

Săcălășeni

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan suburban, utilita?i disponibil ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

85.000 €

cv 47 Casa la rosu Sacalaseni

Săcălășeni

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

180.000 €

Vand casa parter plus mansarda de 398mp in loc ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

3 camere
398 mp
Agenție

9 luni în urmă
20

175.000 €

Casa 6 camere, Sacalaseni, suprafata utila 172 ...

Săcălășeni

La ~5km distanță

6 camere
172 mp
1.061 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.65 € / mp

Teren intravilan in Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.718 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

17.700 €
20.650 €
6 € / mp

Pret excelent ! 600 eur Berchez,teren intravila ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

2.950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

9.800 €
8.44 € / mp

Teren INTRAVILAN de vanzare - Remetea Chioarulu ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

1.161 mp
1.161 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

113.500 €

Vila cu teren central Remeti Maramures

Remeți

La ~5km distanță

153 mp
1.662 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

54.900 €

Casa cu anexe Remeti pe Somes

Remeți

La ~5km distanță

3 camere
131 mp
1.733 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

46.550 €
7 € / mp

Teren intravilan Berchez 3700 mp+ 2950 mp Utili ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6.650 mp
6.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

129.900 €

Casa cu 5 camere de vanzare in Piatra, Maramure ...

Remeți

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
2.688 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

28.850 €
9.00 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp in Remecioara ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.206 mp
3.206 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

45.000 €

Casa P+M Remetea Chioarului, 135 mp utili, tere ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
435 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 49.500 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

148.700 €

Casă nouă de vânzare – Remetea Chioarului, zonă ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
458 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

139.000 €

De vanzare casa semifinisata Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

150 mp
19 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

0 €

Remetea Chioarului, 29 ari teren

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
16

115.000 €

Casa de vanzare cu 5 dormitoare recent renovata

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

6 camere
14.300 mp
14.300 mp teren