Proprietăți unice: 857
Proprietari: 80
Agenție

1 săptămână în urmă
3

225.000 €
225 € / mp

Teren Premium de Vanzare in Corbeanca - Aproape ...

Corbeanca

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

440.000 €
22 € / mp

Teren investitie 20.000mp Tamasi Corbeanca

Corbeanca

20.000 mp teren
f.s. 42 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

225.000 €

Casa Corbeanca | 3 Camere | 5 min. de Aeroport ...

Corbeanca

3 camere
149 mp
238 mp teren
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

447.000 €
139.91 € / mp

TEREN CORBEANCA 3195 MP - 200M DE LAC - STRADA ...

Corbeanca

3.195 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

277.000 €

DOM00384 - Vila individuala in apropierea padur ...

Corbeanca

5 camere
140,01 mp
430 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

350.000 €

Corbeanca langa Paradisul Verde

Corbeanca

5 camere
180 mp
550 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

369.000 €

Corbeanca Park | Casa Individuala 4 Camere | Te ...

Corbeanca

4 camere
145,8 mp
711 mp teren
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

160.000 €

Casa 4 Camere Tamasi | Parter | La Alb | Curte ...

Corbeanca

4 camere
98 mp
528 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

619.990 €
625.000 €

Vila individuala premium aproape de lac, Laguna ...

Corbeanca

4 camere
550 mp
800 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

459.000 €

Vilă deosebită P+M în Corbeanca ...

Corbeanca

6 camere
250 mp
1.200 mp teren
2006
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

600.000 €

VILA 7 CAMERE - TEREN 1100 MP - CORBEANCA - COM ...

Corbeanca

7 camere
600 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
26

273.786 €
226.270 €

Duplex premium in Aria Residence Corbeanca - lo ...

Corbeanca

4 camere
118 mp
112 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
21

205.000 €
215.000 €

Vila nouă P+1E, 4 camere, Corbeanca Tamasi

Corbeanca

4 camere
168 mp
493 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
22

430.000 €

For Sale VILA Crystal/Corbeanca /Lumina, spatiu ...

Corbeanca

7 camere
230 mp
823 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

30.500 €
45.52 € / mp

Teren Corbeanca, Balotesti, retras, cu pădure s ...

Corbeanca

670 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
24

525.000 €

Vilă deosebită în Corbeanca – | 1200 mp teren | ...

Corbeanca

4 camere
260 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

325.000 €
335.000 €

Vilă 5 Camere Corbeanca | 205MP | Curte | 550MP ...

Corbeanca

5 camere
200 mp
550 mp teren
2012
Agenție

Azi
15

63.000 €
126.51 € / mp

Teren intravilan 498,02 mp langa padure , strad ...

Corbeanca

498,02 mp
498,02 mp teren
Agenție

22 ore în urmă

175.000 €

Vila 4 camere | 143 mp utili totali | MAHA Resi ...

Corbeanca

4 camere
113 mp
324 mp teren
Agenție

Ieri
3

290.000 €
269.27 € / mp

Teren de vanzare in complexul rezidential Parad ...

Corbeanca

1.077 mp
1.077 mp teren
Agenție

Ieri
20

215.000 €

VILE P+1, 4 camere+Teren 210 mp.zona Otopeni-DI ...

Corbeanca

4 camere
142 mp
Agenție

Ieri
17

499.000 €

Vila individuala | Curte matura | Laguna Albast ...

Corbeanca

4 camere
250 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

192.000 €
32 € / mp

Teren 6000 mp Latura Padure Corbeanca cartier ...

Corbeanca

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
15

489.000 €

VILA MOBILATA SI UTILATA LUX PARADISUL VERDE

Corbeanca

6 camere
226,17 mp
593 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

60.000 €
117.65 € / mp

Teren 510mp Corbeanca

Corbeanca

510 mp
510 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
14

816.860 €
220 € / mp

Teren 3.713 mp Ostratu - Corbeanca - Deschidere ...

Corbeanca

3.713 mp
3.713 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

75.000 €
64.10 € / mp

Teren de vanzare langa padure| Tamasi, Corbeanc ...

Corbeanca

1.170 mp
1.170 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
13

430.000 €

Vila cocheta

Corbeanca

5 camere
181 mp
645 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

389.999 €

VILA P+1 CU GRADINA MATURA DE 830 MP | CORBEANC ...

Corbeanca

4 camere
116 mp
830 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

535.000 €

DOM00464 - Comision 0% | Casa individuala Corbe ...

Corbeanca

5 camere
219 mp
679 mp teren