Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

70.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Creata Dascalu

Creața

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

85.500 €
45 € / mp

teren intravilan imprejmuit 1900 mp - Dascălu- ...

Creața

1.900 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

27.000 €
45 € / mp

600 mp teren intravilan imprejmuit, Dascălu-Cre ...

Creața

600 mp teren
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

75.000 €
37.50 € / mp

Teren intravilan Creata-Dascalu

Creața

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

99.000 €

Casa la rosu 118mp | Teren 625mp | Irish Green ...

Creața

4 camere
118 mp
Agenție

1 lună în urmă
16

47.500 €
95 € / mp

Afumati Codrul Vlasiei Ilfov-Terenuri in Comuni ...

Creața

500 mp
f.s. 70 m
Agenție

2 luni în urmă
20

351.800 €

Cornu, vedere la padure, vila D+P+M, 3.300 mp t ...

Creața

6 camere
275 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

1.790.000 €

Afumati Concept Belgian Bucuresti Nord-Est -Cod ...

Creața

10 camere
968 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

25.000 €

Teren de vanzare 417 mp

Creața

1 camere
417 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

205.920 €
45 € / mp

Teren in centrul satului Gagu, comuna Dascalu, ...

Gagu

La ~5km distanță

4.576 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

140.000 €

Casa 3 camere parter 2025 Dascalu

Gagu

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

80.000 €

Casa + teren 1000MP Dascalu Ilfov ( langa Bucur ...

Gagu

La ~5km distanță

3 camere
250 mp
Individuală

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

205.920 €
45 € / mp

Teren in centrul satului Gagu, comuna Dascălu, ...

Gagu

La ~5km distanță

4.576 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

607.600 €
28 € / mp

Se vinde teren 21700m2

Vânători

La ~5km distanță

21.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

80.428 €
20 € / mp

Comuna Petrachioaia/jud Ilfov,sat Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

4.021 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

35.113 €
4.50 € / mp

Vand teren in Dascalu, Ilfov- 7803 mp (intravil ...

Dascălu

La ~5km distanță

7.803 mp teren
f.s. 42 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
39.22 € / mp

Teren 510 mp Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

510 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

95.485 €
97.244 €

Vand casa in Dascalu, IF

Dascălu

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

8 luni în urmă
11

249.000 €

Vila 6 camere 245mp Dascalu Ilfov

Dascălu

La ~5km distanță

6 camere
245 mp
500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

140.000 €

Casa 3 camere parter 2025 Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
380 mp teren
Parter
Agenție

9 luni în urmă
8

129.998 €

Casa 3 camere Nature Residence Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
380 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Vand casa in Dascalu, Ilfov, la 10 km de centur ...

Dascălu

La ~5km distanță

1 camere
80 mp
180 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

525.000 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN DASCALU-ILFOV.OP ...

Dascălu

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

125.000 €

Vand casa comuna Dascalu, Judetul Ilfov

Dascălu

La ~5km distanță

4 camere
132 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

109.900 €

Case parter la Dascalu ,Ilfov

Dascălu

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
380 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

151.340 €
20 € / mp

Creata - Dascalu teren de vânzare - 7567 mp c ...

Dascălu

La ~5km distanță

7.567 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

306.000 €
17 € / mp

Teren intravilan Dascalu , 18000 m /17€ m2

Dascălu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

165.000 €

Ready to move | Dascalu - Vila 5 camere | TEREN ...

Dascălu

La ~5km distanță

5 camere
145 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

140.000 €
4.38 € / mp

Teren Dascalu intravilan

Dascălu

La ~5km distanță

32.000 mp
32.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

195.000 €

Vila 4 camere Comuna Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.250 mp teren