Case Terenuri
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 5
Agenție

1 lună în urmă
3

128.000 €
32 € / mp

Teren Soseaua Clinceni- Ordoreanu stradal.

Ordoreanu

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
53.000 €
50 € / mp

1000 mp cu utilitati Ordoreanu/Ilfov deschider ...

Ordoreanu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

110.400 €
37.10 € / mp

Teren Clinceni- Ordoreanu- langa Dig.

Ordoreanu

2.976 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

11.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare, Ordoreanu, Ferma de Struti, p ...

Ordoreanu

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

73.950 €
79.999 €
73.95 € / mp

Ordoreanu, Clinceni, Padure

Ordoreanu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

14.500 €
29 € / mp

Ordoreanu Sat - Clinceni -Ilfov - Teren 500 mp

Ordoreanu

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

110.000 €

Case 3 Camere P - Clinceni Centru Padurea Ordor ...

Ordoreanu

3 camere
78 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

128.000 €
32 € / mp

Teren Soseaua Clinceni- Ordoreanu stradal.

Ordoreanu

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

345.000 €
30 € / mp

Cornetu Odoreanu, teren, toate utilitarile

Ordoreanu

11.500 mp
f.s. 188 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

90.000 €
60 € / mp

Vanzare teren Ordoreanu,com Clinceni cu toate u ...

Ordoreanu

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

130.000 €

Vila individuala/4 camere/400 MP/ Aproape de Bu ...

Ordoreanu

4 camere
120 mp
Agenție

6 luni în urmă
15

110.000 €

Casa Clinceni Individuala/330 Mp Teren/ Modern

Ordoreanu

4 camere
85 mp
Agenție

8 luni în urmă
20

175.000 €

Ocazie! Vila 375 m.p. la rosu, langa padurea Od ...

Ordoreanu

4 camere
375 mp
Agenție

10 luni în urmă
20

115.000 €

Duplex Eco | 3 Camere Clinceni | Autostrada A0

Ordoreanu

3 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

128.000 €
32 € / mp

Teren Soseaua Clinceni- Ordoreanu stradal.

Ordoreanu

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

200.000 €

Vila Ordoreanu

Ordoreanu

180 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

252.500 €

Proprietate familiala aproape de Bucuresti

Ordoreanu

6 camere
350 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
20

200.000 €

Proprietate de vanzare zona metropolitana bucur ...

Ordoreanu

880 m

5 camere
220 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150.000 €
20 € / mp

Vand teren la Ordoreanu

Ordoreanu

7.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.000 €

Casa de vanzare, 4 camere, 162 mp Buturugeni

Poșta

La ~5km distanță

4 camere
162 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

29.920 €
17.40 € / mp

com. Buturugeni, sat Posta, stradal DJ 412A, in ...

Poșta

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

120.000 €
140.000 €

Urgent! Comuna Buturugeni!!

Poșta

La ~5km distanță

248 mp
376 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
9

42.350 €
84.70 € / mp

Postavari, comuna Frumusani

Poșta

La ~5km distanță

500 mp
f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
14

154.900 €

Casa individuala Mihailesti - super pret

Drăgănescu

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 154,900 € și 155.000 €
Agenție

1 lună în urmă
5

99.500 €

Casa de vanzare Draganescu,Mihailesti,toate uti ...

Drăgănescu

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

74.400 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Draganescu

Drăgănescu

La ~5km distanță

2.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

129.000 €

casa in duplex la Teghes Ilfov cu teren amenaja ...

Țegheș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

16.999 €
19.999 €
26.77 € / mp

Vand 4 Loturi de teren langa A0 pod Domnesti

Țegheș

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

19.500 €
32.50 € / mp

Intravilan in zona metropolitana Bucuresti (Dom ...

Țegheș

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

60.000 €
20.50 € / mp

Teren intravilan 2927 mp - com. Domnesti sat Te ...

Țegheș

La ~5km distanță

2.927 mp teren
Construcții