Proprietăți unice: 248
Proprietari: 50
Agenție

10 luni în urmă
4

550.000 €

Spatiu depozitare Soseaua de centrua Chitila

Nord-Vest, Chitila

Agenție

10 luni în urmă
5

250.000 €

Duplex – Parcul Dendrologic Chitila | O oază de ...

Central, Chitila

4 camere
270 mp
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
36

1.850.000 €
2.238.500 €

Vanzare depozit/hala/spatiu industrial Chitila ...

Central, Chitila

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

2.375.000 €
0 €
95 € / mp

Teren Centura Chitila-Autoklass

Chitila

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.016.400 €
42.35 € / mp

Teren rezidential 24.000 mp Sabareni

Central, Chitila

24.000 mp teren
f.s. 65 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
16

173.000 €

Vila single, Oras Chitila | 134 mp | 3 camere | ...

Chitila

3 camere
104 mp
220 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

535.000 €

De vânzare hală industrială 585 mp – acces rapi ...

Nord, Chitila

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 535,000 € și 635.000 €
Agenție

10 luni în urmă
29

549.037 €
453.750 €

Vila 4 camere | Garaj, Pompe caldura, Panouri f ...

Central, Chitila

4 camere
260 mp
300 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

10 luni în urmă
5

3.184.500 €

Hale industriale de vanzare, zona Chitila, 585 ...

Periferie, Chitila

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,184,500 € și 3.582.051 €
Agenție

10 luni în urmă
38

399.900 €

CHITILA, Parcul Dendrologic, Vila in Complex de ...

Central, Chitila

4 camere
350 mp
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

135.000 €
450 € / mp

Teren 300MP Oferta Luna Aprilie-Mai | Avans 500 ...

Chitila

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

2.100.000 €
2.600.000 €

Vanzare depozit/spatiu industrial/hala Chitila ...

Central, Chitila

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,100,000 € și 2.600.000 €
Agenție

10 luni în urmă
4

175.385 €
35 € / mp

Chitila,Centura(spate PETROM),5011 mp,ideal hal ...

Exterior Vest, Chitila

5.011 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

1 €
0 € / mp

Teren - Platforma betonata si spatii de depozit ...

Nord, Chitila

51.803 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
53

250.000 €

Casa 6 camere individuala Chitila langa Lidl !

Chitila

6 camere
135 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
30

418.000 €
345.455 €

Vilă la liziera pădurii Mogoșoai ...

Central, Chitila

4 camere
125,03 mp
153 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

359.700 €
374.737 €

Casă cu 4 camere în Chitila

Chitila

4 camere
125 mp
265 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

1.536.698 €
1.904.999 €

Spatii industriale premium, DNCB, Chiajna, Chit ...

Sud-Vest, Chitila

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,536,698 € și 1.904.999 €
Agenție

11 luni în urmă
7

2.539.999 €

Vanzare hale in Parc Industrial Premium, Chitil ...

Exterior Vest, Chitila

Agenție

11 luni în urmă
7

1.471.028 €
1.080.800 €

Vanzare hale logistice, zona Chitila, Rudeni, D ...

Exterior Vest, Chitila

Agenție

11 luni în urmă
4

768.350 €
635.000 €

Vanzare Hale Industriale, Parc Premium, Chitila ...

Vest, Chitila

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
15

110.000 €

Apartament 3 camere | Chitila | Nou | Parcare s ...

Nord-Vest, Chitila

3 camere
68 mp
Etaj 1
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

70.000 €
233.33 € / mp

Teren intravilan 300mp, d15ml, utilitati poarta ...

Chitila

300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

1.700.000 €
56.67 € / mp

Teren Industrial 3 HECTARE Str Rudeni cu deschi ...

Sud-Vest, Chitila

30.000 mp teren
f.s. 50 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
15

229.000 €

Casa 4 camere | Chitila

Chitila

4 camere
145 mp
350 mp teren
2019
Agenție

Mai mult de un an
10

647.350 €
535.000 €

Hala industriala de vanzare 500 mp , Soseaua de ...

Nord, Chitila

Agenție

Mai mult de un an
23

278.000 €

Vila de vanzare P+1 in proximitatea Parcului De ...

Central, Chitila

3 camere
111 mp
170 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

Mai mult de un an
13

250.000 €

Zona Lidl Chitila | Duplex finisat | Finisaje l ...

Central, Chitila

5 camere
144 mp
250 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

Mai mult de un an
17

499.000 €

Hale de Vanzare de 600 mp în Chitila-Rudeni

Central, Chitila

Agenție

Mai mult de un an
16

595.000 €

Hale de vanzare 600 mp ,Soseaua de centrua Chit ...

Nord-Vest, Chitila