Proprietăți unice: 248
Proprietari: 50
Agenție

4 luni în urmă
28

249.900 €

Vila P+1 cu Pompa de caldura ,Panouri Fotovolta ...

Sud-Vest, Chitila

4 camere
150 mp
240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

197.000 €

Vila de vânzare Chitila, Cartier Tineretului

Central, Chitila

3 camere
80 mp
150 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 197,000 € și 205.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

197.000 €
195.000 €

Vila de vânzare Chitila, Cartier Tineretului

Central, Chitila

3 camere
80 mp
150 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 197,000 € și 198.300 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

1.390.895 €
950.000 €
96.91 € / mp

Teren de vânzare – 14.352 mp în Chitila, Centur ...

Nord, Chitila

14.352 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

163.000 €

Casă de vânzare în Chitila – confort, lumină și ...

Chitila

4 camere
90 mp
100 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

410.000 €

Vila individuala | Teren 485 mp | Chitila Mogos ...

Central, Chitila

5 camere
320 mp
485 mp teren
2021
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
24

329.000 €

Vanzare penthouse 5 camere mobilat Chitila Cart ...

Sud-Vest, Chitila

4 camere
153 mp
Etaj 4 / 4
2018
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.990.000 €
84.32 € / mp

Teren 23.600 mp | Chitila - Centura Bucuresti | ...

Nord, Chitila

23.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
26

160.000 €

Vanzare casă individuala 4 camere, curte, Chiti ...

Periferie, Chitila

4 camere
130 mp
299 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

165.000 €

Apartament cu 3 camere, Cartier German, Chitila

Central, Chitila

3 camere
80,18 mp
Etaj 2
2008
Agenție

6 luni în urmă
20

647.350 €

Hala industriala super finisata 435 mp, 1076 mp ...

Chitila

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 647,350 € și 689.700 €
Agenție

6 luni în urmă
7

700.000 €
51.09 € / mp

Teren Chitila - 13.700 mp - pretabil pentru hal ...

Central, Chitila

13.700 mp teren
f.s. 54 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
27

360.000 €

Vila individuala P+1+M | 2024 | Posibilitate Ra ...

Chitila

5 camere
191 mp
400 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
30

359.500 €

Chitila - Vila Moderna P+1E - zona Casa Vanator ...

Sud-Vest, Chitila

4 camere
111 mp
298 mp teren
2022
Agenție

6 luni în urmă
15

199.000 €

Chitila Zona Islaz Scoala Noua Vila P+1 SU 113 ...

Sud-Vest, Chitila

4 camere
113 mp
365 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
45

330.000 €

Vanzare casa la cheie Chitila, Mogosoaia, Brad ...

Central, Chitila

4 camere
111 mp
180 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

2.362.500 €
75.01 € / mp

Chitila Teren Industrial 31.497 Mp str. Padurii

Sud-Vest, Chitila

31.497 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

374.700 €
43.07 € / mp

Teren Chitila - 8.700 mp - pretabil pentru hale

Central, Chitila

8.700 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
15

999.000 €

De vanzare Hală Nouă 1200mp – Top Pret, in zona ...

Nord, Chitila

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
30

227.000 €

Vila P+1+M Chitila Str Islaz Scoala Noua Parc V ...

Sud-Vest, Chitila

5 camere
147 mp
200 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
13

990.000 €

Vanzare depozit/hala/spatiu industrial Chitila ...

Central, Chitila

Agenție

8 luni în urmă
4

475.000 €

Vanzare depozit/hala/spatiu industrial Chitila ...

Central, Chitila

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 475,000 € și 525.000 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
22

845.000 €

Chitila langa Lacul cu Nuferi si Padure

Nord-Est, Chitila

10 camere
386 mp
1.756 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
42

499.900 €

Vila deosebita de vanzare in Chitila, la 150 m ...

Sud-Vest, Chitila

76 m (1 min)

6 camere
470 mp
1.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

834.900 €
173.14 € / mp

Teren 4822 mp | cu AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE pe ...

Central, Chitila

4.822 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

198.000 €

Chitila casa / vila 3 camere langa parc proprie ...

Central, Chitila

3 camere
90 mp
155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

123.454 €

Apartament heating system 2

Central, Chitila

4 camere
49,33 mp
Etaj 5
1994
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
30

359.000 €

FARA COMISION TEREN + constructii aferente

Chitila

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

360.000 €
476.19 € / mp

Teren + casa Chitila , Jud Ilfov str Recoltei

Chitila

756 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

253.000 €

Vila cu 4 camere, de vanzare - economică și pri ...

Chitila

4 camere
143 mp
240 mp teren
2025