Proprietăți unice: 248
Proprietari: 50
Agenție

Mai mult de un an
5

2.124.000 €
90 € / mp

Investitie | Logistica | Productie | 23600 mp | ...

Central, Chitila

23.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

88.000 €
17.68 € / mp

Teren intravilan industrial 4976 mp Chitila Str ...

Sud-Vest, Chitila

4.976 mp teren
f.s. 22 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

115.000 €

Ap 3 camere Chitila Mogosoaia Golden Rose Resid ...

Sud-Vest, Chitila

3 camere
58 mp
Etaj 2 / 4
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

300.000 €
363.000 €

Vanzare depozit/spatiu industrial/hala Chitila ...

Central, Chitila

Agenție

Mai mult de un an
10

1.500.000 €
1.815.000 €

Vanzare depozit/spatiu industrial/hala Chitila ...

Central, Chitila

Agenție

Mai mult de un an
10

900.000 €
1.089.000 €

Vanzare depozit/spatiu industrial/hala Chitila ...

Central, Chitila

Agenție

Mai mult de un an
10

600.000 €
726.000 €

Vanzare depozit/spatiu industrial/hala Chitila ...

Central, Chitila

Agenție

Mai mult de un an
11

235.000 €
240.000 €

De vanzare Vila individuala Chitila, Ilfov

Nord, Chitila

6 camere
300 mp
511 mp teren
2000
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 235,000 € și 240.000 €
Agenție

Mai mult de un an
13

143.990 €

Casa Finalizata/ Tva inclus/ 450mp teren/ Bufte ...

Nord, Chitila

4 camere
107 mp
440 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
15

570.000 €
689.700 €

Vanzare depozit/hala/spatiu industrial Chitila ...

Central, Chitila

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

35.000 €
14 € / mp

TEREN Dezv Logistica 2500mp posib extindere Cen ...

Chitila

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

425.000 €
17.08 € / mp

Intravilan Industrial 17e mp 24890 mp deschider ...

Sud-Vest, Chitila

24.890 mp teren
f.s. 65 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
17

300.000 €

Vanzari Casa Chitila Cartierul Tineretului

Nord, Chitila

5 camere
140 mp
333 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
3

577.000 €
33.09 € / mp

Teren intravilan 17.500mp Chitila - Oxigenului

Central, Chitila

17.438 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

2.100.000 €
64.97 € / mp

Vanzare teren industrial Chitila - Centura - Ru ...

Central, Chitila

32.325 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

2.115.000 €
2.296.000 €
90 € / mp

Teren soseaua de centura Chitila

Exterior Nord, Chitila

23.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

195 €
0.22 € / mp

Chitila

Central, Chitila

883 mp
f.s. 13 m
Agenție

1 săptămână în urmă
18

5.000.000 €

De vanzare parc industrial 5000 mp utili - Chit ...

Vest, Chitila

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

160.000 €

URGENT! Vanzare vila Chitila, str. Dimitrie Can ...

Central, Chitila

240 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

82.500 €

Chitila vanzare casa demolabila

Central, Chitila

2 camere
270 mp
270 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

285.000 €

Vanzare casa partial mobilata-curte 300mp Mogos ...

Central, Chitila

4 camere
155 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

299.000 €

Apartament 3 camere, 115 mp util, mobilat, loc ...

Central, Chitila

3 camere
115 mp
2008
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

20 €
70.664 €
0 € / mp

Teren Chitila str. Oxigenului

Exterior Vest, Chitila

17.666 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.410.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 14000 mp ,Soseaua de centrua C ...

Nord, Chitila

14.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

155.000 €
164.000 €

Casa P+1 Chitila, teren 1348 mp, foisor, anexe, ...

Central, Chitila

4 camere
85 mp
1.348 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 179.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă

290.000 €

Vila - Dupex 4 Camere + Terasa Aceoperita | Mog ...

Nord, Chitila

4 camere
110 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

267.000 €

Casa cu 2 locuinte, centrala, garaj si gradina, ...

Central, Chitila

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

189.000 €

Proprietar vand vila mobilata ?i utilata in Chi ...

Central, Chitila

160 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

249.999 €
250.00 € / mp

Teren 1,000mp Chitila / Strada Lac de Nuferi

Central, Chitila

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

140.000 €

vanzare apartament 4 camere

Central, Chitila

4 camere
90 mp
1997