Proprietăți unice: 248
Proprietari: 50
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

250.000 €

Vila Duplex Chitila-Mogosoaia cu 6 camere, tere ...

Sud-Vest, Chitila

5 camere
180 mp
280 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

440.510 €
145 € / mp

Acces Imediat Centura Bucuresti Chitila - Ruden ...

Est, Chitila

3.038 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

164.900 €
69.99 € / mp

Oportunitate Investiție: Teren 2.356 mp – Acces ...

Nord, Chitila

2.356 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
55

319.000 €

Arhitectură contemporană într-un ...

Central, Chitila

4 camere
126 mp
189 mp teren
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 319,000 € și 350.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

178.000 €
187.000 €
178 € / mp

Chitila

Central, Chitila

1.000 mp
f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

157.000 €

Casa ideala pentru familie extinsa - 3 locuinte ...

Central, Chitila

6 camere
150 mp
500 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
4

916.333 €
757.300 €

Hala industriala de vanzare – DN7, intre DNCB s ...

Nord-Vest, Chitila

Agenție

2 luni în urmă
16

71.990 €

Casă de vânzare Chitila, teren 238 mp ...

Central, Chitila

4 camere
79 mp
238 mp teren
1957
Agenție

2 luni în urmă
2

5.900 €
10.73 € / mp

Oportunitate 6000Eur – Cesionare promisiune ter ...

Chitila

550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
22

399.000 €
410.000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare în zona Chit ...

Central, Chitila

6 camere
180 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
31

250.000 €

vila individuala Chitila

Exterior Nord, Chitila

5 camere
133 mp
253 mp teren
2018
Agenție

2 luni în urmă
4

107.000 €
113.71 € / mp

📐 DESCHIDERE 48M | 🚀 PROFIT DEZ ...

Chitila

941 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

200.000 €
84.89 € / mp

Teren intravilan -Chitila – Rudeni-2.356 mp - i ...

Chitila

2.356 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

431.909 €
356.950 €

Apartament 4 camere langa lac

Est, Chitila

4 camere
150 mp
Etaj 1
2026
Agenție

2 luni în urmă
19

100.000 €

oras Chitila, cartier Remat, casa sup. 162mp, 4 ...

Exterior Est, Chitila

4 camere
130 mp
421 mp teren
f.s. 21 m
Bancă
Comision 0%

2 luni în urmă
2

127.860 €

Casă 3 camere, ILFOV, CHITILA

Chitila

3 camere
83,2 mp
399 mp teren
f.s. 12.420000076294 m
Agenție

2 luni în urmă
12

149.900 €

REA1027981 Apartamet Decomandat 3 Camere 90 mp ...

Central, Chitila

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
2007
Agenție

2 luni în urmă
6

313.317 €
200.000 €
76.14 € / mp

Chitila – teren pentru dezvoltare logistica-ser ...

Chitila

4.115 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
47

160.000 €

VILA SUPERBA CU 5 CAMERE IN COMPLEX REZIDENTIA ...

Chitila

5 camere
180 mp
560 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
10

155.000 €

Casa 4 camere – Chitila, aproape de Colos ...

Central, Chitila

4 camere
85 mp
219 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

3 luni în urmă

179.000 €

CASA INDIVIDUALA ORAS CHITILA

Central, Chitila

5 camere
170 mp
520 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

544.500 €

Hala de vanzare ,moderna 412 mp clasa A cu biro ...

Exterior Nord, Chitila

Agenție

3 luni în urmă
3

248.000 €

Vanzare casa/vila Oras Chitila

Central, Chitila

11 camere
340 mp
437 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2.362.275 €
75 € / mp

Teren intravilan 31497 mp - Chitila zona indust ...

Exterior Vest, Chitila

31.497 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
17

270.000 €

Zona Chitila – strada Ana Ipătescu | Vilă indiv ...

Central, Chitila

4 camere
142,59 mp
240 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

219.000 €
249.999 €
219 € / mp

Teren 1,000mp Chitila / Strada Lac de Nuferi

Central, Chitila

1.000 mp
1.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
22

109.000 €

Chitila Kaufland 3 camere 2 bai 75 mpu centrala ...

Sud-Vest, Chitila

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

2.460.000 €
60 € / mp

Teren de Vânzare – Destinație Industrială – Chi ...

Chitila

41.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
23

499.990 €

Hala de vânzare în Săbăreni – spațiu ideal pent ...

Nord, Chitila

Agenție

4 luni în urmă
16

164.900 €

Boutique Villas Chitila | 4 camere | Parcul Val ...

Chitila

4 camere
115 mp
100 mp teren