Proprietăți unice: 6
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
8

544.500 €

Hală nouă Pallady – 3 în 1: Producție, Depozita ...

Căldăraru

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

115.500 €
98.80 € / mp

MEGA OCAZIE SE VINDE TEREN CU DESCHIDERE LA APA

Căldăraru

1.169 mp teren
f.s. 23 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

126.000 €
90 € / mp

Teren intravilan Caldararu - Cernica Ilfov

Căldăraru

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
150 € / mp

Teren Intravilan 1000 de metri Cernica Caldarar ...

Căldăraru

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

255.000 €

Cernica Caldararu, vila individuala premium P+1 ...

Căldăraru

4 camere
190 mp
467 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

130 €
0 € / mp

Vand teren Fashion House Outlet Center Pallady

Căldăraru

26.250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
11

1.415.700 €
1.170.000 €

Hala 970 m.p. + 200m.p. Birouri | Temperatura c ...

Cernica

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
3

175.335 €
105.18 € / mp

Teren pretabil hala industriala/rezidential Cat ...

Cernica

La ~5km distanță

1.667 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

87.300 €
174.60 € / mp

Teren de vanzare Cernica-Priveliste la Lac-Dubl ...

Cernica

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții

Agenție

11 luni în urmă
3

1.161.001 €
45.99 € / mp

Autostrada A2/ Centru Logistic Lidl/ Fashion Ho ...

Cernica

La ~5km distanță

25.244 mp teren
f.s. 75 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
13

329.000 €

Cernica vanzare casa vila

Cernica

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

260.000 €

Casa / Duplex de vanzare Cernica

Cernica

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

175.335 €
105.18 € / mp

Teren pretabil hala industriala/rezidential Cat ...

Cernica

La ~5km distanță

1.667 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

510.000 €

Vila P+1+M cu gradina individuala langa padure- ...

Cernica

La ~5km distanță

5 camere
932 mp
932 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

130 €
0.01 € / mp

Teren Drumul Intre Tarlale Stradal 20000 Mp New ...

Cernica

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

232.500 €
155 € / mp

De Vanzare Teren Cernica Strada Luceafarului Zo ...

Cernica

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

4.500.000 €
11.25 € / mp

Afuma?i ideal fabrica de ciocolata napolitane, ...

Cernica

La ~5km distanță

400.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

367.500 €
75 € / mp

0% ! Teren INTRAVILAN Padurea Cernica 4900-9800 ...

Cernica

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Dezvoltator

11 luni în urmă
3

700.000 €
70 € / mp

Cernica, Biruintei, A0, Lacul Pantelimon, Lacul ...

Cernica

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.644.000 €
60 € / mp

Teren Centura Est, Cernica

Cernica

La ~5km distanță

27.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

950.000 €
239.29 € / mp

Teren 4000 mp Drumul intre Tarlale

Cernica

La ~5km distanță

3.970 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

1.000.000 €
10.53 € / mp

Teren Cernica - Fundeni autostrada A2

Cernica

La ~5km distanță

95.000 mp teren
f.s. 175 m
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
12

400.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL - CERNICA/FUNDENI - PUZ APROB ...

Cernica

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
34.63 € / mp

Teren investitie Cernica, Posta

Cernica

La ~5km distanță

1.588 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
1

750.000 €
25 € / mp

Teren industrial Cernica

Cernica

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

350.000 €
218.75 € / mp

Cernica Ilfov,Caldararu,teren intravilan 4000 m ...

Cernica

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

105.000 €
107.69 € / mp

Teren cu o casa demolabila in satul Po?ta la 15 ...

Cernica

La ~5km distanță

975 mp
975 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

268.000 €

Vand casa P+1 Cernica, Ilfov

Cernica

La ~5km distanță

4 camere
178 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

160.000 €

Casa 3 dormitoare Balaceanca/Cernica langa A0 s ...

Cernica

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
80 € / mp

Cernica, langa lac - teren de vanzare, 1000 mp

Cernica

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren