Proprietăți unice: 285
Proprietari: 60
Agenție

10 luni în urmă
19

450.000 €

vila lac Buftea

Buftea

5 camere
400 mp
1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

275.000 €

Vanzare vila individuala Buftea Crevedia

Exterior Nord, Buftea

7 camere
268 mp
502 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
23

143.000 €

Oferta unica! Casa Parter 4 camere, Buftea, 25 ...

Central, Buftea

4 camere
80 mp
318 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
16

155.000 €

Casa individuala cu 4 camere, garaj si curte in ...

Central, Buftea

5 camere
152 mp
495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.150.000 €
999.000 €

Buftea CASA INDEPENTA ENERGETIC 2S+P+1E+M pisc ...

Buftea

12 camere
601 mp
2.991 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

1.100.000 €

Hala cu birouri de vânzare în Buftea

Nord-Vest, Buftea

870 mp utili
1E
2020
Agenție

10 luni în urmă
1

3.200.000 €
40 € / mp

Teren Buftea-DN7-Strada Milano-Autostrada A0

Central, Buftea

80.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

207.670 €
95 € / mp

Buftea, Palatul Stirbey, teren intravilan, 2186 ...

Buftea

2.186 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

786.500 €
650.000 €

Hala Buftea DN 1A 1278 mp pe Teren 5000 mp Ch ...

Exterior Sud, Buftea

820 m

Agenție

10 luni în urmă
7

3.000.000 €

OPORTUNITATE 2 HALE BUFTEA LIVRATE LA CHEIE VAN ...

Nord, Buftea

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

370.350 €
75 € / mp

Teren in Zona Pitoreasca cu Acces la Lac

Nord, Buftea

4.938 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

38.180 €
83 € / mp

Teren de Casa in Zona Pitoreasca cu Acces Comun ...

Nord, Buftea

460 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

199.000 €

LAC | CENTRAL | DUPLEX |Biserica Adormirea Maic ...

Central, Buftea

4 camere
180 mp
650 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

275.000 €
326.700 €

Casă cu 6 camere în Buftea

Buftea

6 camere
260 mp
1.807 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

409.410 €
30 € / mp

Oportunitate de Investitie Terenuri Buftea

Vest, Buftea

13.647 mp teren
f.s. 40 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
27

184.000 €
234.256 €

Vanzare case parter/Buftea, zona Centrala | Pos ...

Central, Buftea

4 camere
110 mp
388 mp teren
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 184,000 € și 193.600 €
Agenție

Mai mult de un an
12

250.000 €

Casa eficienta energetic | Buftea | Costuri zer ...

Central, Buftea

4 camere
142,4 mp
500 mp teren
f.s. 18.270000457764 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

199.500 €
55.84 € / mp

Teren intravilan | 3573mp | Toate utilitatile! ...

Central, Buftea

3.573 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30.000 €
86.46 € / mp

Teren cu toate utilitatile -Complex Modolea Res ...

Nord, Buftea

347 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

28.000 €
39.77 € / mp

Teren intravilan 704 mp in zona Buftea, comisio ...

Buftea

704 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

232.351 €
14.25 € / mp

Buftea- Str Aviatiei

Nord, Buftea

12.229 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

350.000 €
294.000 €
25 € / mp

Teren Buftea str Milano 14000 mp zona Mixta ,se ...

Central, Buftea

14.000 mp teren
f.s. 38 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
2

1.200.000 €
30 € / mp

SUPERB 300 ml la lac,teren intravilan, de vanz ...

Central, Buftea

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

180.000 €

Proprietate generoasa- Casa cu 4 dormitoare si ...

Central, Buftea

5 camere
220 mp
750 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
6

113.620 €
76 € / mp

Teren 1495 mp Buftea Flamanzeni toate utilitati ...

Vest, Buftea

1.495 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

249.000 €

CASA DE VANZARE BUFTEA | 6 camere, 3 bai | util ...

Central, Buftea

6 camere
230 mp
687 mp teren
2003
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

105.000 €
150 € / mp

Buftea teren 700 mp SUPERB cu AConstruire P+1E

Central, Buftea

700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.586.880 €
45 € / mp

Terren intravilan rezidential Buftera

Nord, Buftea

35.264 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

119.790 €

Apartament 3 camere The Suburb Buftea

Nord, Buftea

3 camere
64,1 mp
Etaj 3 / 4
2024
Agenție

Mai mult de un an
11

435.000 €

REV2004365 Vila cu mansarda 9 camere Buftea

Central, Buftea

9 camere
296 mp
1.079 mp teren
2005