Proprietăți unice: 29
Proprietari: 24
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

78.000 €

Casă de vânzare în Târgu Ji ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
50 mp
236 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

49.000 €

Vand Apartament

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

130.000 €

Apartamente cu 3 camere/Case insiruite

Exterior Vest, Târgu Jiu

3 camere
74 mp
Etaj 1
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare (Prelungirea Panduri)

Exterior Vest, Târgu Jiu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

14.000 €
5 € / mp

Inchiriez teren 2800 mp, Cartier Slobozia ?i se ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

100.000 €
18.18 € / mp

Vand teren in strada Ciresului ( Dealu Targului ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

5.500 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

86.000 €

Vand/inchiriez apartament 2 camere

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1992 (Finalizată)
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

185.000 €

Oportunitate pentru Firme! Vânzare imobil P+M, ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

7 camere
155 mp
350 mp teren
2002
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

105.000 €
40.49 € / mp

Vanzare teren intravilan cu PUZ, situat in Targ ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

2.593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

399.000 €
133 € / mp

Vânzare teren intravilan + imobile situate ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

3.000 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

150.000 €

Case noii strada Arinului Targu Jiu

Exterior Vest, Târgu Jiu

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

53.000 €

Apartament 2 camere parter, mobilat si utilat.

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
29 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

65.000 €

Apartament 2 camere decomandat Targu Jiu, Str. ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
36 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

63.000 €

Apartament 2 camere

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
39 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.000 €

Apartament 3 camere. Targu-Jiu

Exterior Vest, Târgu Jiu

3 camere
69 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
2

108 €
0.10 € / mp

Teren intravilan 1058mp Cartier Tismana - Str G ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

1.058 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €

Apartament de vanzare

Exterior Vest, Târgu Jiu

3 camere
55 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

79 €
0.16 € / mp

Parcele de teren reglementate prin PUZ Targu Ji ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

91.500 €

Apartament 2 camere Centru + parcare

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
56 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

65.000 €

Apartament 2 camere

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
33 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

450.000 €
500.000 €

Vand casa si spatiu comercial

Exterior Vest, Târgu Jiu

4 camere
89 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

245.000 €

Vand Teren ( 366 mmp)+ 2 Spatii comerciale lang ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

366 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

100.000 €

Vand apartament 3 camere girdu

Exterior Vest, Târgu Jiu

3 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1979
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

46.000 €

Vand garsoniera cf 1 targu jiu

Exterior Vest, Târgu Jiu

1 camere
27 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

75.500 €

Vand apartament 2 camere centru

Exterior Vest, Târgu Jiu

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €

Vand garsoniera

Exterior Vest, Târgu Jiu

1 camere
22 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

75.000 €

Vand casa tip duplex P+E Botorogi, com. Dane?ti

Exterior Vest, Târgu Jiu

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

57.564 €
123 € / mp

parcele teren

Exterior Vest, Târgu Jiu

468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

18.000 €
6.21 € / mp

vand teren intravilan 2900 m2 sat Francesti Pes ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

2.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39.900 €

Apartament 2 camere de vânzare , strada Ci ...

Artego, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 5 / 5
5E