Proprietăți unice: 16
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
8

50.500 €
93.17 € / mp

Vânzare teren intravilan – 524 mp, cartier Prel ...

Sud, Târgu Jiu

542 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

58.000 €

Vânzare apartament 2 camere, 54 mp, etaj 2 - c ...

Sud, Târgu Jiu

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

69.900 €

Vânzare apartament 2 camere *etaj 3* - Strada 2 ...

Sud, Târgu Jiu

2 camere
35 mp
Etaj 3 / 4
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

920.000 €

Vânzare proprietate versatilă D+P+1+M, situată ...

Sud, Târgu Jiu

715 mp utili
2E
2006
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

158.122 €
130.680 €

Case noi 2025 în complex rezidențial, strada Pa ...

Sud, Târgu Jiu

3 camere
74 mp
30 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

335.000 €

Vânzare proprietate situată în Târgu Jiu, str. ...

Sud, Târgu Jiu

5 camere
160 mp
554 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

114.000 €

Vânzare apartament 4 camere, 93 mp, în Târgu Ji ...

Sud, Târgu Jiu

4 camere
82 mp
Etaj 3 / 4
1993
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

47.000 €

Vânzare apartament cu 2 camere în Târgu Jiu, st ...

Sud, Târgu Jiu

2 camere
27 mp
Parter / 4
4E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

155.000 €

Casa de vanzare Str.Prelungirea Panduri

Sud, Târgu Jiu

5 camere
150 mp
324 mp teren
2E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

219.500 €
250 € / mp

Vanzare teren intravilan 878 mp - proximitate M ...

Sud, Târgu Jiu

878 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

295.000 €

Vanzare *cladire moderna P+1+M* Targu Jiu – lan ...

Sud, Târgu Jiu

332 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

39.500 €
56.03 € / mp

Teren intravilan + casă, strada Făg&# ...

Sud, Târgu Jiu

705 mp teren
f.s. 14 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

285.499 €
235.950 €

Vanzare vila P+1 *noua* - la cheie - Targu Jiu ...

Sud, Târgu Jiu

4 camere
115 mp
334 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

402.334 €
332.508 €
292.82 € / mp

Vanzare teren intravilan *oportunitate de inve ...

Sud, Târgu Jiu

1.374 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

78.000 €

Vand apartament 2 camere, etajul 2, Targu jiu, ...

Sud, Târgu Jiu

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
1989
Agenție

2 luni în urmă
9

85.000 €

Apartament 2 camere, decomadat, zona Republicii

Sud, Târgu Jiu

1 camere
48 mp
Etaj 4 / 10
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

125.000 €

Apartament de vanzare extra central

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 6
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

36.000 €

Vand locuinta P+2

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
114 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.500 €
38.56 € / mp

Vânzare teren intravilan, zonă liniștită - stra ...

Nord-Est, Târgu Jiu

La ~5km distanță

765 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
10

144.990 €

Apartament Tg-Jiu 4 camere decomandat zona cent ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Etaj 2 / 4
1986
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

123.456 €

Casa noua, complet finisata, gata de mutat!

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

6 camere
380 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39.900 €

Apartament 2 camere de vânzare , strada Ci ...

Artego, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
1

88.000 €
10.17 € / mp

Teren extravilan , 8.650 mp, zona centura

Abator, Târgu Jiu

La ~5km distanță

8.650 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Vind casa in TgJiu zona central

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

320.000 €

Casa duplex vanzare

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

180 mp
Agenție

11 luni în urmă
1

29.000 €
10 € / mp

Teren extravilan, 2900 mp, zona Ciocarlau

Artego, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 8 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

180.000 €

Vânzare casă pe parter în T&#226 ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

129.000 €

Vanzare casa situata in Targu Jiu, strada Salca ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

4 camere
104 mp
410 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

76.000 €

Spatiu Comercial, Strada 22 Decembrie 1989 - 8 ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

24,3 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

65.000 €
11.16 € / mp

Vanzare teren intravilan suprafata 5.822 mp, i ...

Nord, Târgu Jiu

La ~5km distanță

5.822 mp teren
Construcții