Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

90.000 €

Vanzare apartament 2 camere, str. 1 Decembrie 1 ...

Sud-Est, Târgu Jiu

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1986

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

125.000 €

Apartament de vanzare extra central

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 6
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

36.000 €

Vand locuinta P+2

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
114 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.500 €
38.56 € / mp

Vânzare teren intravilan, zonă liniștită - stra ...

Nord-Est, Târgu Jiu

La ~5km distanță

765 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

144.990 €

Apartament Tg-Jiu 4 camere decomandat zona cent ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Etaj 2 / 4
1986
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

123.456 €

Casa noua, complet finisata, gata de mutat!

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

6 camere
380 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39.900 €

Apartament 2 camere de vânzare , strada Ci ...

Artego, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
1

88.000 €
10.17 € / mp

Teren extravilan , 8.650 mp, zona centura

Abator, Târgu Jiu

La ~5km distanță

8.650 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Vind casa in TgJiu zona central

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

320.000 €

Casa duplex vanzare

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

180 mp
Agenție

11 luni în urmă
1

29.000 €
10 € / mp

Teren extravilan, 2900 mp, zona Ciocarlau

Artego, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 8 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

180.000 €

Vânzare casă pe parter în T&#226 ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

129.000 €

Vanzare casa situata in Targu Jiu, strada Salca ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

4 camere
104 mp
410 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

76.000 €

Spatiu Comercial, Strada 22 Decembrie 1989 - 8 ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

24,3 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

65.000 €
11.16 € / mp

Vanzare teren intravilan suprafata 5.822 mp, i ...

Nord, Târgu Jiu

La ~5km distanță

5.822 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

98.000 €

Cladire de vanzare

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

390 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

180.000 €

Vanzare casa constructie noua P+1, situata in T ...

Est, Târgu Jiu

La ~5km distanță

5 camere
320 mp
1.150 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

99.000 €

Vanzare apartament 3 camere - Bld. Constantin B ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
1983
Agenție

Mai mult de un an
4

69.000 €

Apartamnet cu 2 camere, decomandat, zona Piata ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 4
Agenție

Mai mult de un an
3

62.000 €
65.40 € / mp

Teren 950 mp intravilan, zona Dragoieni

Abator, Târgu Jiu

La ~5km distanță

948 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

425.000 €
85 € / mp

Teren 5000m², Cartier Dragoieni, Tg-Jiu

Preajba, Târgu Jiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

95.000 €

Vand casa construcie noua.

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

76.000 €

Vanzare apartament

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3
Agenție

Mai mult de un an
8

154.000 €

Apartament 3 camere, 80 mp, decomandat, zona Ce ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
4

39.000 €

Garsoniera, 32mp, zona Debarcader

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Parter / 4
1982
Agenție

Mai mult de un an
6

151.500 €
6.00 € / mp

Vanzare teren extravilan 25.254 mp, situat in l ...

Preajba, Târgu Jiu

La ~5km distanță

25.254 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

37.000 €

De Vanzare spatiu birouri, in Targu Jiu, Ultrac ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~5km distanță

27 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80.000 €

Cind ap 3 camere.la parter.

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €

Vand apartament

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.500.000 €

Investiție strategică în inima m ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

12 camere
25 mp utili